Orlando

Orlando - ceturtā lielākā Floridas štata pilsēta un lielākā Floridas pussalas iekšzemes pilsēta, kurā, pēc 2010. gada iedzīvotāju skaitīšanas datiem, dzīvo 1 377 342 iedzīvotāji. Orlando pilsēta savu nosaukumu ir ieguvusi par godu vienam no ASV armijas ierindniekam Orlando Rivsam, kurš kritis šajā apvidū.

Pilsēta savu statusu ļoti izmainīja un uzlaboja, pateicoties Voltam Disnejam, kurš 1965. gadā šeit iegādājās 60 tūkstošu akru lielu teritoriju un izveidoja Disney World parku. Pateicoties tam, pilsēta ieguva lielu atpazīstamību, jaunas darba vietas, investīciju un tūristu pieplūdumu.

Orlando centrs ir kompakts un ērts. Pilsētas centrālā iela - Orange Avenue. Tai visapkārt ir liels daudzums klubu, bāru, dažādu pasaules tautu restorāni, koncertu laukumi. PIlsētas dzīvākās ielas ir arī Wall Street un Church Street. Viena no pilsētas skaistākajām un zaļākajām vietām - Lake Eola un tā apkārtnē esošais parks. Ezera vidū uzstādīta liela strūklaka, kura ir arī pilsētas neoficiālais simbols. Orlando savu arhitektūru neizceļ ar debesskrāpjiem, kuri ir redzami jebkurā citā lielpilsētā, tāpēc 134 metrus augstais Sun Trust Center ir izņēmums pilsētas sejā un ir pamanāms no jebkuras pilsētas vietas.

Viena no Orlando slavenākajām un populārākajām vietām Orlando - Epcot Center, kurā sastopami visi nākotnes sabiedrības dzīves prototipi. Tas sadalīts divās nosacītās daļās - Pasaules Vitrīna - tajā apskatāmi eksponāti no visas pasaules un Nākotnes Dzīve - šeit ieraudzīsiet  mūsu planētas maketu, laika mašīnas un citas aizraujošas aparatūras. Galvenajā paviljonā izstādītas 21. gadsimta jaunākās tehnoloģijas, kurām blakus izvietots 11 000 ha liels pasaules makets. Šajā teritorijā ieraudzīsiet  franču, angļu, itāļu, meksikāņu, ķīniešu un citus kvartālus un parkus.

Nenoliedzami, ka bērniem, jauniešiem un viņu ģimenēm Orlando asiciējas ar Disneja Parku - Disnejlendu, kurā varat satikties ar visiem iemīļotajiem multfilmu varoņiem, pavadīt lieliski laiku atrakcijās. Bet filmu cienītaji šeit izbaudīs iespēju apmeklēt UNIVERSAL - Stīvena Spīlberga izveidoto kinostudijas parku, kurā var iejusties dažādu iemīļoto filmu varoņu ikdienā.

Pati iecienītakā tūristu iela Orlando - International Drive - šeit ir neskaitāms daudzums viesnīcu, restorānu, iepirkšanās un izkaldes centru. Noteikti iesakām apmeklēt okeanāriju  Sea World, kurā redzēsiet daudzos dažādo jūru un okeānu iedzīvotājus. Šeit arī skatītājus priecē lieliskais jūras šovs - delfīni, jūras roņi rāda savas spējas un veiklību.

Bet Orlando nav tikai iepirksānās un atrakciju paradīze - dabas mīļotāji šeit atradīs arī ko sev, ienirstot Floridas krāšņajā, neaizmirstamajā dabas ainavā - botāniskie dārzi, kristāldzidrās un tīrās pludmales, ezeru dzelmes. Pilsētā ir arī aizraujošs vēstures muzejs, daudzas mākslas galerijas, mūsdeinīgs tehnoloģiju centrs. Un nekādā ziņā nedrīkstam aizmirst par Kenedijas Vārda nosaukto Kosmosa Izpētes Centru, kurš atrodas nepilnas stundas brauciena attālumā no pilsētas.

Angļu valoda Orlando:

Angļu valoda ASV:

Pieteikums mācībām

Līgumslēdzējs
Informācija par braucēju
Atsevišķām skolām un programmām iespējama papildus maksa par pavadoņa pakalpojumu izmantošanu.
paskaidrojums, apraksts
Kontatkpersona
Ja ir tikusi izvēlēta dzīvošana

Pieraksties jaunumu saņemšanai!

Uzzini par jaunāko un aktuālako informāciju par valodu kursiem, izglītību ārzemēs, vasaras nometnēm, ka arī par īpašiem piedāvajumiem, pieraksties!