PGL fotogrāfēšanas nometne

Ja Tevī vienlaikus mīt mākslinieka un piedzīvojumu meklētāja gars, PGL fotogrāfēšanas  nometne ir radīta tieši Tev! No rītiem Tu apgūsi fotogrāfēšanu un attēlu apstrādi, savukārt pēcpusdienā piedalīsies aizraujošās sporta aktivitātēs, bet vakarā Tevi sagaida bagātīga izklaides programma. Pozitīvas emocijas garantētas, turklāt iepriekšējas priekšzināšanas un prasmes nav nepieciešamas!

 

Nometnē atpūšas un nodarbībās piedalās arī vietējie britu bērni. Līdz ar to Tev būs iespēja praktizēt angļu valodu nepiespiestā atmosfērā.

Atrašanās vieta

Nometne norisinās Boreatton Park kampusā netālu no Birminghemas. Boreatton Park ir lielākais PGL valodu skolas kampuss. Kampusa teritorijā atrodas klinšu kāpšanas siena, futbola laukums, īsta smilšakmens klints alpīnismam, šķēršļu trase, milzīgas šūpoles, kā arī upe un trīs ezeri ūdenssporta nodarbībām. Protams, arī skaistā apkārtne un daba ir īpaši piemērota māksliniecisku fotogrāfiju uzņemšanai.

Aktivitātes

Pirmajā dienas daļā jauniešiem paredzētas fotogrāfēšanas nodarbības, kas ietver tehnisko, vizuālo un radošo prasmju attīstīšanu. Tu apgūsi fotokameras izmantošanu, attēlu apstrādi Photoshop, pareiza apgaismojuma noslēpumus un kompozīciju, lai radītu augstvērtīgas un kvalitatīvas fotogrāfijas. Nedēļas beigās Tev būs izveidots personīgais potfolio ar visām uzņemtajām fotogrāfijām. Visu ekipējumu nodrošina skola.

Aptuvens dienas plāns:

  • Brokastis
  • Fotogrāfēšanas nodarbības
  • Pusdienas
  • Izvēlētā sporta nodarbība
  • Vakariņas
  • Vakara izklaides programma – talantu šovs, vakars pie ugunskura, viktorīna utt.

Savukārt pēcpusdienās jaunieši var izvēlēties kādu no vairāk nekā 20 sporta aktivitātēm – loka šaušanu, šķēršļu trasi, paukošanos, airēšanu, orientēšanos, plostu būvēšanu un daudz ko citu. Tā ir lieliska iespēja nedēļas laikā izmēģināt sešas dažādas aizraujošas aktivitātes un iegūt jaunas prasmes.

Dzīvošana

Jaunieši dzīvo ‘Tall Timbers’ namiņos 4-6vietīgās istabiņās ar vannasistabu. Jauniešiem no 13 līdz 16 gadu vecumam ir atsevišķa atpūtas telpa.

Līdzi jāņem dvieļi un gultasveļa. Ja tomēr ceļasomā vieta neatrodas, gultasveļu iespējams izīrēt uz vietas kampusā.

Ēdināšana  

Trīsreizēja ēdināšana kampusa ēdamzālē. Katrā ēdienreizē tiek pasniegti arī svaigi augļi un dārzeņi.

Vecums: 10 – 16 gadi

Datumi:

22. jūlijs - 29. jūlijs (10-13)
29. jūlijs – 5. augusts (13-16)

12. augusts - 19. augusts (10-13)

Cena: 695 GBP

Cenā iekļauts: tematiskās nodarbības, pēcpusdienas sporta aktivitātes, vakara izklaides programma, dzīvošana, trīsreizēja ēdināšana

Papildu izmaksas: aviobiļete, apdrošināšana, transfērs, gultasveļas īre (pēc izvēles) – 22 GBP

 

Iečeko arī PGL motosporta nometni!

 

Pieteikums mācībām

Līgumslēdzējs
Informācija par braucēju
Atsevišķām skolām un programmām iespējama papildus maksa par pavadoņa pakalpojumu izmantošanu.
paskaidrojums, apraksts
Kontatkpersona
Ja ir tikusi izvēlēta dzīvošana

Pieraksties jaunumu saņemšanai!

Uzzini par jaunāko un aktuālako informāciju par valodu kursiem, izglītību ārzemēs, vasaras nometnēm, ka arī par īpašiem piedāvajumiem, pieraksties!