Piedalies konkursā un dodies uz vasaras nometni Prāgā BEZ MAKSAS!

Sveiki! Ar prieku paziņojam, ka ilgi gaidītais konkurs „Laižam uz Prāgu mācīties!”  ir sācies!

Aicinām visus jauniešus vecumā no 14 līdz 18 gadiem (dzimuši 1.07.1998. – 1.07.2003.) piedalīties šajā aizraujošajā cīņā par galveno balvu – bezmaksas braucienu uz lielisku angļu valodas nometni MSM Academy Čehijā, Prāgā uz 2 nedēļām!

„Laižam uz Prāgu mācīties!” konkursa mērķis ir popularizēt Čehiju kā izcilu galamērķi skolēnu atpūtai un mācībām un mēs, Education Centre Durbe komanda un MSM Academy, gribam atbalstīt jūsu vēlmi pilnveidot angļu valodas zināšanas un uzturēt sevi labā fiziskajā formā.

Pirmās kārtas jautājumus skaties šeit. Atbildes gaidām no 30. janvāra līdz 12. februārim – nenokavē! Pirms reģistrācijas noteikti iepazīsties ar konkursa nolikumu.

Kāpēc jāpiedalas konkursā? Atgādinām, ka uzvarētājs saņems galveno balvu, kurā iekļauts: angļu valodas kursi, futbola, fitnesa vai tenisa treniņi (pēc vēlmes), aizraujoša izklaižu programma un ekskursijas uz populārākajiem apskates objektiem Prāgā un Čehijā, dzīvošana rezidencē ar brokastīm un vakariņām, aviobiļete Rīga – Prāga – Rīga (nodrošina tūrisma aģentūra Sofi Tūre).

Otrās un trešās vietas ieguvējus, kā arī 10 intersantāko radošo projektu autorus gaida jaukas  balvas no mūsu konkursa sponsoriem – Jāņa Rozes grāmatnīcas, STENDERS (3 ceļojuma komplekti), „Opera Hotel & SPA” restorāns „Boulevard 33” (dāvanu karte divām personām  svētdienas brančam (vēlās brokastis)), Ze Donats (6 gardo virtuļu komplekti), Čehijas Republikas vēstniecības Rīgā (grāmatas par Čehiju), MSM Academy (10 dāvanu komplekti).

Piedalies, iepazīsti Čehiju, parādi savu erudīciju un radošumu un brauc uz Prāgu bez maksas! Vēlam veiksmi visiem dalībniekiem un ceram uz tikšanos balvu pasniegšanā aprīlī!

      

 

Pieraksties jaunumu saņemšanai!

Uzzini par jaunāko un aktuālako informāciju par valodu kursiem, izglītību ārzemēs, vasaras nometnēm, ka arī par īpašiem piedāvajumiem, pieraksties!