Pieprasīta specialitāte Latvijā un ārzemēs!

Cilvēki mūžīgi meklē dažādus veidus, lai uzlabotu savas dzīves kvalitāti, veselību, labsajūtu. Viena no HZ UAS Bakalaura studiju programmām Vitality and Tourism Management ir kā radīta, lai rastu atbildes uz šiem jautājumiem, lai vēlmes pārtaptu īstenībā. Šo programmu varat apgūt tikai un vienīgi HZ UAS Vlissingenā!

Vitality and Tourism Management ir unikāla, īpaši izveidota studiju programma, kuras absolventi ir ļoti pieprasīti speciālisti, jo cilvēkiem aizvien vairāk sāk rūpēt veselības un labsajūtas jautājumi, ir interese un iespējas investēt līdzekļus savā veselībā, izskatā un atpūtā. Šādi speciālisti ir pieprasīti ne tikai ārzemēs, kur daudzām zvaigznēm ir savi personīgie uztura, sporta, stila speciālisti, bet aizvien populārāki šie pakalpojumi kļūst arī Latvijā.

Šajā studiju programmā studenti apgūst tādas sfēras kā menedžments, tūrisms, labklājība, sports, veselība, cilvēkresursi un to izmantošana, viesmīlība, vadība. Tas viss tiek apgūts ne tikai teorētiski, bet ar lielam praktiskās pielietošanas iespējām, jo katrā semestrī studentiem ir iespējas iegūtās zināšanas pielietot praktiskajos grupu projektos, kā arī tiek piedāvātas lieliskas prakses iespējas starptautiskās kompānijās.

Ne mazāk kā 90% no studentiem pusgada laikā pēc studiju beigšanas ir ieguvuši labi apmaksātu, interesantu darbu savā izvēlētajā specialitātē. Jūs varat būt gan menedžera asistents, menedžeris kādā no veselības uzlabošanas iestādēm vai tūrisma jomā.. Daudzi no studentiem jau studiju laikā uzsāk savu biznesu, kas var būt saistīts arī ar izklaides biznesu. Ir aprēķināts, ka pirmajā darba gadā vidējā alga sasniedz ap 18 600 mārciņām.

Ko par šo studiju programmu saka paši studenti:

„Pēc pāris gadiem, kurus pavadīju ASV, vēlējos studēt starptautiskā vidē un tieši šī studiju programma man deva šo neaizmirstamo iespēju! Šeit varēju apvienot savas intereses un nākotnes mērķus. Kā viens no papildus punktiem par labu manai izvēlei ir tas, ka vienā semestrī bija arī iespēja iziet veselas divas prakses ārpus Nīderlandes.” (Jūlija)

„Jau tikai pēc 1. gada studijām noteikti varu ieteikt šo universitāti un programmu. HZ UAS ir visātrāk augošā universitāte studentu skaita ziņā, tomēr katrs pasniedzējs savus studentus zina vaiga un vārdā, tātad katram šeit nodrošināta personalizēta attieksme! Jau šī studiju gada laikā esmu ieguvusi neizmērojamu zināšanu bagāžu un vēl – novērtējiet to, ka šeit ir saule, jūra, pludmale – studējiet tur, kur citi doties atvaļinājumā!” ( Roberta)

Ja vēlies uzzināt vairak par HZ UAS piedāvātajām studiju programmām, skaties šeit. Radušies jautājumi? Raksti uz anete@durbe.edu.lv vai zvani 67844442

Pieraksties jaunumu saņemšanai!

Uzzini par jaunāko un aktuālako informāciju par valodu kursiem, izglītību ārzemēs, vasaras nometnēm, ka arī par īpašiem piedāvajumiem, pieraksties!