Prāga

Prāga – to varētu aprakstīt bezgalīgi ilgi, tā ir viena no lielākajām Centrālās Eiropas pilsētām un bohēmijas galvaspilsēta jau vairāku gadsimtu garumā.Tā ir pilsēta kurā iespējams viegli un ātri uzņemt kādu lieku kilogramu, jo katra nobaudīta maltīte dāvās jaunas sajūtas jūsu garšu kārpiņām, pilsēta kur no sāpem īdēs kājas, jo vēlme pavadīt pastaigās pa tās ielām būs lielāka, nekā vēlme atpūsties, budami apburti ar tās skaistumu.Uz katra stūra gaidīs kāds neieplānots tēriņš, gribot aizvest mājās kādu kartējo, ļoti skaisto suvenīru, lai sajūtas, iegūtās Pragā, jūs pavadītu līdz pat mājam un arī turpmākajās atmiņās.Tā noteikti ir vieta, kur ir vēlme atgriesties, bet jau ar ērtākiem apaviem un papildus čemodānu. Turklāt Prāga ir pilsēta, kura gandrīz vispār nav cietusi 2. pasaules kara laikā un ir saglabājusi savu sākotnējo izskatu, tomēr tā ir ļoti mūsdienīga un dzīvīga, enerģiska, mūzikas un kultūras, visos tās izpausmes veidos, parpildīta.

Pilsēta ir ar lieliski saglabātu vēsturisko centru un kopš 1992. gada pilsētas vēsturiskais centrs ir iekļauts UNESCO Pasaules mantojuma sarakstā. Prāga ir piektais populārākais tūrisma galamērķis Eiropā pēc Londonas, Parīzes, Stambulas un Romas.

Par mācībam Prāga lasiet šeit

Prāgas zoo

Zoodārza kopējā platība sastāda 58ha un tas piedāvā apskatīt 4716 dažādus dzīvniekus, ka arī apmeklēt priešnesumus ar trenētiem polārlāčiem, ziloņiem, zirgiem, lemūriem, degunlāčiem, kotikiem (roņveidīgie) u.c.

Tas arī aktīvi iesaistās apdraudēto dzīvnieku sugu aizsardzības programmā, tādēļ ir iespēja apskatīt arī vēl līdz šim nezināmus dzīvniekus, kā piemēram, bārdaino grifu, kurš izceļas ar savu sārto spalvu.

Tā pat ir iespēja ieiet Āzijas džungļos, bez nepieciešamības šķērsot gaisa gabalu un veikt neskaitāmas medicīniskās pārbaudes un potes, jo Indonēzijas paviljonā jūsu dzīvību neapdraud indīgi zirnekļi vai lieli odi, bet jūsu acis priecēs gigantiski koki, Komodo varāni, kuru nosaukums angliski skan daudz iespaidīgak-Komodo dragon, kā arī būs liela iespēja sastapt orangutānus un binturongus, vienlaicīgi izjūtot tropu temperatūru un augsto gaisa mitrumu. Truklāt veicot savu ceļu caur satumšotu alu, džungļu putnu saucienu pavadījumā, virs jūsu galvām lidināsies augļsikspārņi.

 

Aquapalace Resort Prague

Četru zvaigžņu viesnīcas kūrorts ar lielāko akvaparku Centrāleiropā. Tajā ir iespēja izmēģināt dažādus sporta veidus, tas piedāva arī divstāvīgu fitness un iespaidīgu spa kompleksu.

Sevī ietver arī adrenalīna pieredzi pieaugušajiem, Bērnu piedzīvojumu pili, Relaksācijas pili, Eksterjera dārzu un Sauna World ar 14 dažāda veida saunām un tvaika spa.

Prāgas hrada, Prāgas pils 

Čehijas prezidenta oficiālā rezidence. Atrodas Hradčanu rajonā.Uzcelta 9.—10. gadsimtā. Ginesa pasaules rekordu grāmatā Hrada ir iekļauta kā lielākais senās pils kompleks pasaulē. Tas aizņem gandrīz 70 000 m2 lielu teritoriju. Hradas teritorijā atrodas vairākas baznīcas, pilis, klosteris, dārzi, aizsardzības torņi. Pilī ir pārstāvēti dažādi arhitektūras stili, 18. gadsimta vidū pils komplekss pārbūvēts vēlīnā baroka un klasicisma stilā. Lielākā daļa pils teritorijas ir atvērta tūristiem. Mūsdienās pilī atrodas arī vairāki muzeji.

Pieraksties jaunumu saņemšanai!

Uzzini par jaunāko un aktuālako informāciju par valodu kursiem, izglītību ārzemēs, vasaras nometnēm, ka arī par īpašiem piedāvajumiem, pieraksties!