RLT - New York

Vasara Ņujorkā jeb "Lielā ābola" izmeklēšana! 

"Lielais ābols", kontrastu pilsēta, otrā Roma un protams - pasaules galvaspilsēta - tik dažādi tiek saukta Ņujorka. Tā ir viena no lielākajām pasaules pilsētām un lielākā pilsēta ASV, kas atrodas austrumu krastā. Kopā ar jauniešiem no visas pasaules Tev būs lieliska iespēja iepazīties ar šo dinamisko pilsētu. Pēc interesantām un aizraujošām angļu valodas nodarbībām Tevi sagaida izklaides, sporta pasākumi un ekskursijas Ņujorkā. Esi gatavs ieraudzīt un izbaudīt dzīvo pilsētu no "Empire State Building" ēkas augstumiem, vizinoties ar kuģīti piebraukt pie pašas Brīvības statujas, pastaigāties pa 5. Avēniju (5th Avenue), sajust īpašo Brodvejas un "pasaules krustpunkta", gaismās mirdzošo "Times Square" atmosfēru. 

Un, protams, braucienu uz Ameriku nevar iedomāties bez gigantiskajiem atrakciju parkiem - esi gatavs adrenalīna uzplūdiem pazīstamajā atrakciju parkā "6 Flags Amusement" un "Water park". 

Atrašanās vieta.

Vasaras nometne atrodas lielā labiekārtotā teritorijā vienā no lielākajām valsts universitātēm Ņūdžersijā - Montsclair State University - tikai 16 km no slavenās Manhetenas. Vienu no labākajām kreisā krasta universtitātēm savulaik ir pabeiguši tādi pazīstami cilvēki kā Brūss Villiss, reperis Redman, viens no labākajiem NBA basketbola treneriem vēsturē Maikls Fratello, aktieris Džeisons Bigs, kongresmenis Skots Garrets un daudzas citas pazīstamas personas. Nometnes teritorijā būs baseins, sporta zāle, trenažieru zāle, atpūtas telpa un arī TV telpa.

Dzīvošana.

Nometnes laikā jaunieši dzīvo univesitātes teritorijā esošajā rezidencē, kas ir ļoti ērti iekārtota jauniešu uzņemšanai. Nometnes dalībnieki dzīvo divvietīgās istabās, duša un tualete ir kopīga uz vairākām istabām, bet studentu istabās ir izlietne un spogulis. Darba dienās jauniešiem ir sātīgas brokastis, pusdienas un vakariņas, tās tiek pasniegtas universitātes restorānā, kur katrs varēs izvēlēties savai sirdij un vēderam tuvāko ēdienu no visa piedāvātā klāsta. Brīvdienās tiks pasniegtas kontinentālās brokastis.

Vecums: 12 - 18 gadi

Programmas cena 2018.g.: 2050 USD + 155 EUR

Datumi: 25.06. - 08.07. (2 nedēļas)

Programmas cenā iekļauts: 25 angļu valodas nodarbības, dzīvošana skolas rezidencē ar trīsreizēju ēdināšanu (izņemot pusdienas un vakariņas atrakciju parka apmeklēšanas dienā), sporta un izklaižu programma, ekskursija pa Ņujorku un ieejas biļetes, biļete atrakciju parkam.

Papildus: Niagāras ūdenskrituma tūre - 1 nedēļa (790$), Vašingtonas tūre - 3 dienas (380 $), Kanādas tūre - 1 nedēļa (790$) - pēc izvēles; papildu nakts 110 USD (pēc izvēles), apdrošināšana, iebraukšanas atļauja ASV (ESTA karte), aviobiļete.

Uzmanību! Iesakām izvēlēties tiešo reisu no Uzbekistan Airlines: Rīga - Ņujorka 25. jūnijā, Ņujorka - Rīga 9. jūlijā.  

Ievērtē arī citus 2018. gada grupu braucienus:

Malta: 8. jūlijs - 30. jūlijs

Braitona: 15. jūlijs - 29. jūlijs

Prāga: 1. jūlijs - 30. jūlijs; 1. augusts - 30. augusts

ASV+Kanāda: 23. jūlijs - 19. augusts

ASV Coast to Coast: 1. jūlijs - 21. jūlijs

 

 

Angļu valodas kursi ASV / Курсы английского языка в США
Angļu valodas kursi ASV / Курсы английского языка в США

Pieteikums mācībām

Līgumslēdzējs
Informācija par braucēju
Atsevišķām skolām un programmām iespējama papildus maksa par pavadoņa pakalpojumu izmantošanu.
paskaidrojums, apraksts
Kontatkpersona
Ja ir tikusi izvēlēta dzīvošana

Pieraksties jaunumu saņemšanai!

Uzzini par jaunāko un aktuālako informāciju par valodu kursiem, izglītību ārzemēs, vasaras nometnēm, ka arī par īpašiem piedāvajumiem, pieraksties!