Sērfinga, aktiermākslas, kinorežijas un datorzinātnes nometnes

Saule, okeāns un 3 lieliskas angļu valodas vasaras nometnes Kalifornijā vecāko klašu skolēniem! Vasaras nometne savu mājvietu atradusi California State University kampusā, Fulertonas pilsētā Orandžas rajona ziemeļu daļā. Plašais un gleznainais kampuss ir netālu no tādām pasaulslavenām vietām kā Holivuda, Disnejlenda, Universal Studios, kuras atrodas rokas stiepiena attālumā. Skolēni var izmantot plašas un labiekārtotas mācību klases, kuras aprīkotas ar mūsdienīgām tehnoloģijām, bibliotēku, telpas individuālajām nodarbībām, atpūtas telpas, mājīgo kafejnīcu, multimediju centru, sporta laukumus un baseinu.

Atrašanās vieta:

Nometne atrodas 40 km attālumā uz dienvidrietumiem no Losandželosas, 18 km attāluma no Klusā okeāna.

Dzīvošanas iespējas:

Nometnes dalībnieki dzīvo labiekārtotās mājiņās. Katrā mājā divvietīgās istabiņās dzīvo vai nu tikai puiši, vai meitenes. Katru 8 studentu rīcībā ir sava dušas telpa ar 2 kabīnēm, kā arī izlietnes un tualetes. Katrā mājiņā ir arī sava virtuve un atpūtas telpa. Brokastis, pusdienas un vakariņas ir veidotas pēc principa - ēd cik vēlies! Piedāvājumā ir brīnišķīga izvēle dažādām gaumēm, arī veģetāriešiem! No mājiņām uz skolas kampusu studenti brauc ar bezmaksas skolas autobusu (shuttle bus), kuru var arī izmantot, dodoties uz tuvākajiem veikaliem.

Piedāvājam 4 lieliskas programmas!

1. Sērfinga nometne - esi uz viļņa!

Šī ir ideālākā vieta vasaras atpūtai! Huntingtonas pludmale - viena no populārākajām Kalifornijā. Tieši šeit norisinās sērfinga nodarbības profesionālu instruktoru vadībā. Katru nedēļu ir 10 sērfinga nodarbības un izcila aktivitāšu programma: aizraujošas ekskursijas uz Santa Moniku, Holivudu, Beverlihilzu, Venisas pludmali, kā arī dažādi vakara pasākumi pludmalē! Par papildu samaksu var izvēlēties ekskursiju uz Disnejlendu, Universal Studios apmeklējumu vai arī došanonos uz Soak City akvaparku. Izlasi kā Miks ķēra viļņus FLS sērfinga nometnē!

2. Aktiermākslas nometne - atklāj sevī aktiera talantu!

Brauciet uz Kaliforniju - zvaigžņu mājvietu - un attīstiet savus aktiermeistarības talantus nometnes laikā! Šī 3 nedēļu ilgā vasaras nometne koledžas kampusā ir radīta, lai to pavadītu kopā ar aktiermeistarības pasniedzējiem no Holivudas. Jūs, kopā ar citiem studentiem no visas pasaules, mācīsieties daudz ko jaunu par dikciju, artikulāciju, tēla analīzi, improvizāciju, uzzināsiet, kā saspēlēties ar citiem aktieriem un kā izmantot skatuvi. Katru nedēļu jums būs 10 aktiermeistarības nodarbības, kā arī mēģinājumi. Tiek organizētas ekskursijas uz Holivudu un Universal Studios, kā arī uz slavenākajiem Holivudas teātriem. Nometne noslēdzas ar fināla iznācienu ikvienam kopējā izrādē, kas tiek profesionāli filmēts un, dodoties mājās, katrs nometnes dalībnieks saņem DVD! Ielūkojies Bekijas piedzīvojumā FLS aktiermākslas nometnē

3. Kinematogrāfijas nometne - topošajiem režisoriem!

Šī programma sagatavo topošos režisorus. Turklāt katrs nometnes dalībnieks 3 nedēļu laikā uzfilmē īsmetrāžas filmu! Nometnē ar jauniešiem strādā zinoši un prasmīgi instruktori un pasniedzēji, kuri strādā Holivudā un ir piedalījušies Džordža Lūkasa un Reja Liotas projektu režisēšanā un filmēšanā. Holivudas rezidenti palīdz jauniešiem arī uzrakstīt scenāriju, darboties ar kameru. Pēc filmēšanas pabeigšanas tiek kopīgi strādāts pie nofilmētā materiāla apstrādes, specefektu pievienošanas. Vēlāk katrs gatavais gala produkts svinīgi tiek demonstrēts pārējiem nometnes dalībniekiem kinoseansā. Nometnes laikā studenti ne tikai 18 stundas nedēļā apgūst angļu valodu un nodarbojas ar kinematogrāfijas apgūšanu, bet arī lieliski pavada laiku ekskursijās pa Holivudu un Beverlihilzu,  Warner Bros un Paramount kinostudiju apmeklējumos un vēl un vēl. Protams, ka katram topošajam režisoram ir smalki jāpārzina arī citas lietas, kas saistītas ar filmēšanas procesu, tāpēc ir paredzētas īpašas grima un gaismas nodarbības. Dodam ieskatu Ralfa atsauksmē par FLS kinorežijas nometni!

4. Datorzinātnes nometne – programmēšanas talantiem!

Kāpēc aprobežoties tikai ar spēļu spēlēšanu, ja variet paši tās radīt?! Tikpat vienkārši ir izstrādāt dizainu un saturu savai personīgajai mājaslapai. Katru nedēļu paredzētas 6 aizraujošas nodarbības profesionālu pasniedzēju vadībā. Nometnes dalībnieki apgūs tādas programmēšanas valodas kā Unity, Python, Xcode un Swift. Savukārt brīvajā laikā jaunieši apmeklēs Kalifornijas Zinātnes centru, Universal Studios, Klusā okeāna akvāriju, dosies izbraucienā pa Holivudu un Beverlihilzu, izbaudīs deju ballīti un sporta aktivitātes. Neaizmirstama pieredze un jaunas prasmes garantētas!

Kopējā informācija:

  • Studentu vecums: 15+ (datorzinātne 12+)
  • Mācību intensitāte: 18 angļu valodas stundas nedēļā

2018. gada nometnes datumi:

  • Sērfings: 24.06.-14.07.; 1.07.-21.07.; 8.07.-28.07.; 15.07.-4.08.
  • Aktiermāksla: 24.06.-14.07.; 15.07.- 4.08.
  • Kinematogrāfija: 24.06.-14.07.; 15.07.- 4.08.
  • Datorzinātne: 24.06.-14.07.; 15.07.- 4.08.

Pievērs uzmanību šādām angļu valodas nometnēm Amerikā un jautā informāciju par datumiem un cenām:

  1. Kalifornijas izpēte (15+) – lieliska ekskursiju programma, kurā iekļautas tādas vietas kā Beverlihilza, Disnejlenda, Holivuda, Losandželosa un citas
  2. Fotogrāfēšana (Bostona, 15+) – foto meistarklases ar izbraukumiem uz Hārvardas Universitāti un Bostonas vēsturiskajiem kvartāliem
  3. Basketbola nometne (Bostona, 14+) – treniņi un spēles kopā ar amerikāņu vienaudžiem profesionālu treneru vadībā
  4. Jogas nometne (Bostona, 18+) – jogas nodarbības un aizraujoša ekskursiju programma veselīgam dzīvesveidam

Vairāk par vasaras nometnēm Amerikā - pasts@durbe.edu.lv!

 

Pieteikums mācībām

Līgumslēdzējs
Informācija par braucēju
Atsevišķām skolām un programmām iespējama papildus maksa par pavadoņa pakalpojumu izmantošanu.
paskaidrojums, apraksts
Kontatkpersona
Ja ir tikusi izvēlēta dzīvošana

Pieraksties jaunumu saņemšanai!

Uzzini par jaunāko un aktuālako informāciju par valodu kursiem, izglītību ārzemēs, vasaras nometnēm, ka arī par īpašiem piedāvajumiem, pieraksties!