Sprachcaffe Malta

Angļu valodas kursi Maltā / Летний лагерь на Мальте

Valodu nometne Maltā - tas ir lielisks lēmums! Šeit jaunieši ne tikai apgūs angļu valodu, bet arī pabūs lieliskā zemē, izbaudīs sauli, pludmales un jūru! Kā arī iepazīs šīs salas tradīcijas un paradumus, ar garšīgo šīs zemes virtuvi un svētdiem. 

Maltas sala atrodas starp Sicīliju un Āfrikas ziemeļu piekrasti. Klimats vairāk atgādina to, kas notiek Āfrikā, nevis Eiropā, tāpēc studenti mīl atgriezties šajā salā atkal un atkal. Maltiešu raksturs ir veidojies sajaucoties itāļiem, spāņiem un angļiem, tieši tāpēc ir radies apzīmējums - vidusjūras raksturs.  

Atrašanās vieta.

Skolas ēka un teritorija liks elpai aizrauties - jo tā ir būvēta pagājušajā gadsimtā, bet ir pilnībā renovēta un apgādāta ar mūsdienu tehnoloģijām. Ēkas vizuālajā noformējumā ir redzami klasiskie grieķu arhitektūras elementi un romiešu arkas. Skola atrodas klusā Maltas rajonā St. Julians Bay kas ir turpat netālu no tik ļoti populārā atpūtas centra Paceville. Saule šeit spīt visu cauru gadu, tāpēc studenti vienmēr ir apmierināti pavadot savus brīvos brīžus skolas dārzos, kur var atpūsties gan aktīvi pavadot laiku, gan arī laiski gulšņājot pie baseina.

Otrā skolas ēka atrodas St. Julians Bay ziemeļu daļā, netālu no pilsētas centra. Skola un viesnīca - ir tikai pāris minūšu gājiena attālumā no pludmales! Katru nedēļu Jūs aizraus ekskursijās, kuru laikā tiksiet iepazīstināti ar galvaspilsētu Valletu, a zilo lagūnu kaimiņsalā Komino

 Dzīvošana: 

  • Vieģimenē, trīsvietīgās istabās
  • Club Village rezidencē trīsvietīgās istabās

Aktivitātes

Sprachcaffe skola parūpējusies par aizraujošu un vecumam atbilstošu izklaides un atpūtas programmu. Pēc nodarbībām paredzētas sporta aktivitātes (pludmales volejbols, futbols, zumba u.c.), BBQ vakars, pilsētas apskate, karaoke un daudz kas cits. Izvēloties 1 nedēļas programmu, cenā iekļauta viena nepilnas dienas ekskursija, izvēloties 2 nedēļu programmu - divas nepilnas dienas un viena pilnas dienas ekskursija.

Jauniešiem no 18 gadu vecuma tiek sniegta lielāka brīvība - viņi var izvēlēties, kurās aktivitātēs piedalīties, kā arī izbaudīt krāšņo Maltas naktsdzīvi. 

Piemērs vienai no nometnes nedēļām:

Laiks Rīts Diena Vakars
Pirmdiena Tests/Mācības Iepazīšanās tūre Iepazīšanās ballīte
Otrdiena Mācības Dārgumu meklēšana DVD vakars
Trešdiena Mācības Brīvais laiks Kruīza vakars
Ceturtdiena Mācības ekskursija Zelta piekraste futbola turnīrs
Piektdiena Mācības Brīvais laiks Kruīza vakars
Sestdiena Pilnas dienas ekskurija - Maltas sirds Pilnas dienas ekskursija - Maltas sirds Atrakcijas un spēles pie baseina
Svētdiena brīvais laiks brīvais laiks brīvais laiks

Kopējā informācija:

Vecums: 14 - 21 gadi

Ierašanās: svētdienā

Maksimālais studentu skaits klasē: 15

Nodarbības ilgums: 45 minūtes
Nodarbības norisinās katru darba dienu no 9:00 – 12:30 (standarta programma) vai 9:00 – 12:30 un 13:00 – 14:30 (intensīvā programma)

Cenā iekļauts:

  • 20 vai 30 angļu valodas nodarbības nedēļā
  • Dzīvošana viesģimenē vai Club Village rezidencē
  • Trīsreizēja ēdināšana
  • Transfērs
  • Aktivitāšu programma un ekskursijas

 

Angļu valodas kursi Maltā pieaugušajiem

 

Angļu valodas nometne Maltā / Лагерь английского языка на Мальте
Angļu valodas nometne Maltā / Лагерь английского языка на Мальте
Angļu valodas nometne Maltā / Лагерь английского языка на Мальте
Angļu valodas nometne Maltā / Лагерь английского языка на Мальте

Pieteikums mācībām

Līgumslēdzējs
Informācija par braucēju
Atsevišķām skolām un programmām iespējama papildus maksa par pavadoņa pakalpojumu izmantošanu.
paskaidrojums, apraksts
Kontatkpersona
Ja ir tikusi izvēlēta dzīvošana

Pieraksties jaunumu saņemšanai!

Uzzini par jaunāko un aktuālako informāciju par valodu kursiem, izglītību ārzemēs, vasaras nometnēm, ka arī par īpašiem piedāvajumiem, pieraksties!