Brīdinājuma ziņojums

The subscription service is currently unavailable. Please try again later.

Sprachcaffe Vācija

Vēl ir brīvas vietas 2021.gadā augustā (no 8.08.21) uz angļu un vācu valodas nometni ar dzīvošanu rezidencē (4-vietīgas istabās)! Bez pašizolācijas!

Mācīties angļu valodu ir labi, bet mācīties angļu un vācu valodu ir vēl labāk! Ja Tu vēlies pilnveidot kādu no šīm valodām, tad lieliska iespēja to izdarīt Sprachcaffe skolā, vēsturiskajā Vācijas pilsētā Frankfurtē. Pilsētā dzīvo vairāk nekā 704 400 cilvēku un tā ir piektā lielākā pilsēta valstī, kā arī septītā labākā pilsēta pasaulē pēc dzīvošanas kvalitātes, neskatoties uz to, ka Otrā Pasaules kara laikā pilsēta bija pilnībā iznīcināta. Vietējie iedzīvotāji šo pilsētu mēdz dēvēt par „bankfurti”, jo pilsētā atrodas apmēram 228 bankas, un tā skaitās kā Eiropas finanšu centrs.

Frankfurte ir lieliska vieta, kur var izbaudīt garas pastaigas un nogaršot lielisku vācu virtuvi, kas ir ļoti atpazīstama ar saviem gaļas izstrādājumiem un alus dažādību. Esot šajā pilsētā vispirms būtu jāizstaigā vecpilsētas centru Alstadt, aplūkojot restaurētās celtnes. Šeit atrodas St. Bartholomeus katedrāle, Gētes muzejs, kas iekārtots viņa ģimenes mājā un Romer (vecais pilsētas rātsnams). Mainas upes dienvidu krastā ir izvietojušies veseli 13 muzeji un galerijas, kas kopā tiek dēvēts par Museumsufer, katru dienu jūs varat apmeklēt kaut ko citu!

Ja vēsturiskā pilsētas daļa liekas neinteresanta, tad ir vērts doties pastaigā uz augstākās klases iepirkšanās rajonu Zeil, kurā atrodas daudz dizaineru veikalu, kas patiks iepirkšanās mīļotājiem. Lai vēl labāk redzētu veco un jauno tradīciju saplūšanu, apstājieties pie Alte Oper – Frankfurtes operas nama. Pilsētas iedzīvotāji nobalsoja par to, lai namu atjauno tās oriģinālajā izskatā un vēlme tika respektēta – no ārpuses tā izskatās kā klasiska operas ēka, taču iekšienē tā aprīkota ar vismodernāko aprīkojumu.

 

Atrašanās vieta: Skola atrodas Frankfurtes klusajā rajonā Sachsanhausen, 10 minūšu gājienā no Frankfurtes centra. Visas klases telpas ir ļoti plašas un no logiem paveras lielisks skats uz pilsētu.

Datumi: 28. jūnijs – 30. augusts

Mācību programma

Skola piedāvā izvēlēties standarta programmu (20 mācību stundas nedēļā), kā arī intensīvo programmu (30 mācību stundas nedēļā) (angļu vai vācu valodu)

Dzīvošana: Ir dota izvēle starp viesģimenēm vai skolas rezidenci.

Viesģimenes dzīvo Frankfurtē vai tās apkārtnē un piedāvā 1-2 vietīgās istabiņas. Katra viesģimene sagaidīs ar siltām brokastīm un vakariņām.

Rezidencē studenti dzīvo četrvietīgās istabiņās, ar kopējo vannas istabu. Rezidence atrodas 10 minūšu gājienā no skolas.

Aktivitātes: Skola piedāvā daudz sportisku aktivitāšu, kino, pikniku, spēļu vakarus, muzeju apmeklējumus, boulingu, karaoke un ekskursijas.

Skolas plusi:

+ Skola uzņem visus valodu līmeņus, tāpēc nebūs jāraizējas par to, ja kaut kas neizdodas

+Skola atrodas dažu minūšu gājienā no metro stacijas un ar to var ātri tikt līdz centram

+Studenti nāk no visas pasaules, līdz ar to tiek iepazīta citu valstu kultūra

Kopējā informācija par skolu

Viena nodarbība – 45 minūtes

Studentu vecums 13-21 gadi

Klasē ir ne vairāk par 15 studentiem

Cenā iekļauts

Transfērs no/uz lidostu, mācības, dzīvošana, visas aktivitātes, ekskursijas.

Pieteikums mācībām

Līgumslēdzējs
Informācija par braucēju
Atsevišķām skolām un programmām iespējama papildus maksa par pavadoņa pakalpojumu izmantošanu.
paskaidrojums, apraksts
Kontatkpersona
Ja ir tikusi izvēlēta dzīvošana

Pieraksties jaunumu saņemšanai!

Uzzini par jaunāko un aktuālako informāciju par valodu kursiem, izglītību ārzemēs, vasaras nometnēm, ka arī par īpašiem piedāvajumiem, pieraksties!