St. Andrews College - Glasgow Campus

St Andrews College Glāzgovā katru gadu vasarā organizē angļu valodas nometni bērniem un jauniešiem vecumā no 9 - 17 gadiem.

Viesmīlīgajās UWS ēkās bērni un jaunieši mācās un dzīvo. Galvena ēka universitātes kampusā - Almada - šeit atradīsiet plašas, modernas, gaišas klašu telpas, ēdamistabu, bibliotēku, sporta un atpūtas centru, kopējās atpūtas telpas. Arī sporta aktivitātes Hamiltonā tiek augstu vērtētas, tapēc šeit ir moderna slēgtā sporta zāle un daudzi atklātie sporta laukumi. Kampusa ēdamtelpā katrs varēs atrast savam vēderam ko tīkamu, jo rūpīgie pavāri gatavo gan eiropiešu, Āzijas un skotu ēdienus.

Mācības ir tiešām aizraujošas, stundas paiet nemanot. Pēcpusdienās ir dažādas aktivitātes un sporta pasakumi, ekskursijas.

Skolas kampuss atrodas 10 jūdzu attāluma no Glāzgovas centra, ir ērti sasniedzams un drošs. Skolā ir 24 stundu apsardze. Hamiltonas vilciena stacija ir tikai 500 m attālumā no kampusa un vilcieni uz Glāzgovu kursē ik pēc 15 minūtēm.

Dzīvošanas iespējas

Ļoti moderna, jauna skolas rezidence, kurā var dzīvot 120 studenti. Katram studentam ir sava guļamistaba, kurā ir pieejams arī Wi-Fi. Istabas ir apvienotas dzīvokļos, katrā dzīvoklī ir 6 guļamistabas, atpūtas telpa, virtuve, kurā jaunieši paši var sev pagatavot tēju vai kādu gardumu, 2 vannas istabas un 2 tualetes. Arī bērniem un jauniešiem ar kustību traucējumiem šeit uzturēties būs ērti! Istabas tiek uzkoptas katru dienu, reizi nedēļā tiek mainīta gultas veļa. Rezidencē ir arī iespējas jauniešiem pašiem mazgāt savas personīgās mantas.

Kopējā informācija:

• mācību intensitāte - 15 stundas nedēļā
  • nodarbības ilgums - 45 minūtes
  • studentu vecums - 11-17 gadi

Nometnes datumi 2016. gadā: 21.06. - 15.08.

Informācija atjaunota 21.12.2016.

Pieteikums mācībām

Līgumslēdzējs
Informācija par braucēju
Atsevišķām skolām un programmām iespējama papildus maksa par pavadoņa pakalpojumu izmantošanu.
paskaidrojums, apraksts
Kontatkpersona
Ja ir tikusi izvēlēta dzīvošana