STS Coast to Coast, ASV

Ja Tavs sapnis ir apmeklēt lielo iespēju zemi Ameriku, uzņemt selfiju Taimskvērā, satikt kādu Holivudas slavenību, pastaigājoties pa modernajām Losandželosas ielām, un apbrīnot dabas skaistumu Lielajā Kanjonā, tad STS Coast to Coast nometne ir radīta tieši Tev!

Mēs ar prieku piedāvājam 2018. gada jaunumu – 15 štati 3 nedēļās jeb neaizmirstams brauciens ar minibusu no Ņujorkas līdz pat  Losandželosai! Pa ceļam Tu paviesosies lielākajās un interesantākajās pilsētās (Vašingtonā, Nešvilā, Lasvegasā u.c.) apmeklēsi ievērojamākos apskates objektus (Lielo Kanjonu, Manumentu ieleju) un piedalīsies aizraujošās aktivitātēs (izbrauciens ar limuzīnu Lasvegasā, autobusa tūre pa Ņujorku). Turklāt varēsi uzlabot savas angļu valodas zināšanas, komunicējot ar jaunajiem draugiem no visas pasaules.

Šī nometne īpaši patiks dabas un pārgājienu mīļotājiem, jo nakšņošana paredzēta teltīs. Ja nekad neesi nakšņojis brīvā dabā vai neproti uzcelt telti, neuztraucies – grupu līderi Tev noteikti palīdzēs. Tev būs arī lieliska iespēja iemācīties gatavot vai gluži pretēji – izrādīt savas kulinārās prasmes un iepazīstināt citus nometnes dalībniekus ar latviešu ēdieniem, jo vakariņas jaunieši kopā ar grupu līderiem gatavos uz ugunskura. Protams, esot Amerikā, jānogaršo arī vietējie ēdieni, tādēļ dažas dienas vakariņas tiks ēstas kādā mājīgā, ne pārāk dārgā restorānā.

Vecums: 13 – 18 gadi

Datumi 2018: 

12.jūlijs - 31.jūlijs
22.jūlijs - 10.augusts

 

Nometnes programma

1. & 2. diena – Losandželosa

Ierašanās Losandželosā un tikšanās ar STS grupas līderi, instruktāža un iepazīšanās. Nakšņošana viesnīcā Losandželosas apkaimē, vakariņas pilsētā. Otrajā dienā Holivudas un Beverlihilsas apskate, Venisas pludmale. Nakšņošana viesnīcā Losandželosas apkaimē.

3. & 4. diena – Lasvegasa

Šķērsojot Majove tuksnesi, tiek sasniegts Amerikas izklaides centrs – Lasvegasa. „Las Vegas Strip” un iespaidīgāko viesnīcu apskate. Brīvais laiks viesnīcā pie baseina un izbrauciens ar limuzīnu. Otrajā dienā brīvais laiks pilsētas apskatei, atpūtai pie baseina un suvenīru iegādei. Nakšņošana viesnīcā Lasvegasā.

5. diena – Lielais Kanjons

Ierašanās Lielā Kanjona nacionālajā parkā. Pastaiga pa kanjonu. Iespēja doties izbraucienā ar helikopteru un apskatīt Lielo Kanjonu no putna lidojuma (par papildu maksu). Nakšņošana nometnē pie parka ieejas.

6. diena – Monumentu ieleja

Došanās un Navajo indiāņu rezervātu Arizonas štata ziemeļaustrumos. Rezervātā atrodas Monumentu ieleja, kas pasaulē pazīstama ar pasakaini skaistām sarkanām akmens grēdām (tieši tās redzamas daudzās vesternu stila filmās). Iespēja doties izbraucienā ar džipu un tuvāk iepazīt svēto zemi Navajo gida pavadībā. Nakšņošana nometnē netālu no ielejas un saulrieta vērošana.

7. diena – Santa Fe

Došanās uz Ņūmeksikas štata galvaspilsētu – Santa Fe. Tā ir pilsēta ar unikālu ķieģeļu arhitektūru, bagātīgu spāņu un Pueblo indiāņu kultūru, un neskaitāmām mākslas galerijām. Nakšņošana nometnē Santa Fe apkaimē.

8. diena – Amarillo  

Amarillo ir īstena kovboju pilsēta, kas atrodas Teksasas štatā. Leģendārā Cadillac Ranch apmeklējums – tā ir vieta, kur 10 retro automašīnas līdz pusei ierakstas smiltīs un apzīmētas ar grafiti. Vakariņas Big Texan Steakhouse, kur iespējams nobaudīt izcilu steiku amerikāņu gaumē.

9. & 10. diena – Dallasa

Ierašanās Dallasas apkārtnē agrā pēcpusdienā. Cattle Drive gājiena vērošana Fortvērtā. Otrajā dienā Six Flags atrakciju parka apmeklējums (par papildu maksu). Nakšņošana nometnē Dallasas/Fortvērtas apkārtnē.  

11. diena – Hot Springs nacionālais parks  

Brauciens uz vienu no mazākajiem nacionālajiem parkiem ASV – Hot Springs nacionālo parku Ārkanzasā. Nakšņošana nometnē netālu no parka.

12. diena – Memfisa

Rokenrola galvaspilsēta Memfisa. Elvisa Preslija savrupmājas Graceland apskate, iepirkšanās Beale ielā, kas pazīstama ar daudzajiem veikaliņiem un blūza un rokenrola mūziku. Nakšņošana nometnē netālu no Graceland savrupmājas.

13. diena – Nešvila

Ierašanās kantri mūzikas galvaspilsētā Nešvilā. Līnijdeju apgūšana kādā no daudzjiem kantri mūzikas klubiem. Nakšņošana nometnē ārpus Nešvilas.

14. diena – Mammoth Caves nacionālais parks  

Lielākās alu sistēmas pasaulē apskate Mammoth Caves nacionālajā parkā. Alu labirints stiepjas vairāku simtu jūdžu garumā, un ik gadu to apmeklē miljoniem tūristu.

15. diena – Lansinga

Nakšņošana nometnē New River upes krastā, Apalaču kalnu grēdā. Iespējams doties raftingā vai trošu nobraucienā pāri upei (par papildu maksu). Nakšņošana nometnē Lansingā.

16. & 17. diena – Washington D.C.

ASV galvaspilsētas Vašingtonas apskate. Iespējams doties uz Smitsona institutu – lielāko muzeju kompleksu valstī, kas ietver 19 muzejus, 9 izpētes centrus un zoodārzu. Nakšņošana nometnē pilsētas apkārtnē.

18. & 19. diena – Ņujorka

Brauciens uz Ņujorku. Ierašanās viesnīcā vēlā pēcpusdienā. Ņujorkas apskate, tajā skaitā, Taimskvērs, Brīvības statuja, Empire State Building un daudz kas cits. Pārvietošanās ar sabiedrisko transportu. Nakšņošana viesnīcā Ņujorkā.

20. diena – mājupceļš

Suvenīru iegāde pirms došanās uz lidostu (atkarīgs no lidojuma laika). Transfērs uz lidostu. Mājupceļš.

Izvēles aktivitātes (par papildu maksu):

 • Lidojums ar helikopteru Lielajā Kanjonā (45 – 50 minūtes) – 285 USD
 • Six Flags atrakciju parks – 80 USD
 • Raftings Pigeon Forge upē (2 – 3 stundas) – 85 USD
 • Izbrauciens ar kuģīti uz Brīvības statuju Ņujorkā – 21 USD
 • Beisbola / basketbola / amerikāņu futbola spēle – 35-90 USD (atkarībā no sporta veida un biļešu pieejamības)

Cena: 3500 USD + 250 EUR

Cenā iekļauts:

 • Dzīvošana viesnīcā 3-4vietīgā numuriņā (4-5 naktis) un divvietīgā teltī (13 naktis)
 • Transports (minibuss)
 • Aktivitātes un ekskursijas – Lielais Kanjons, Monumentu ieleja + izbrauciens ar džipu, Mammoth Caves nacionālais parks, izbrauciens ar limuzīnu Lasvegasā, autobusa tūre pa Ņujorku
 • Transfērs

Papildu izmaksas:

 • Aviobiļete (ielidošana Ņujorkā, izlidošana no Losandželosas)
 • ESTA (e-atļauja iebraukšanai ASV)  - 14 USD
 • Apdrošināšana
 • Ēšana (vakariņas restorānā un pārtikas produktu iegāde gatavošanai nometnē) ~500 USD
 • Sabiedriskais transports Ņujorkā
 • Izvēles aktivitātes

Uzmanību! Jo ātrāk veiksi rezervāciju aviobiļetei, jo lētāk tā maksās. Neatstāj uz pēdējo brīdi! 

Ievērtē arī citus 2018. gada grupu braucienus:

Malta: 8. jūlijs - 29. jūlijs

Braitona: 15. jūlijs - 29. jūlijs

Prāga: 1. jūlijs - 30. jūlijs; 1. augusts - 30. augusts

ASV+Kanāda: 23. jūlijs - 19. augusts

Ņujorka: 25. jūnijs - 8. jūlijs

 

Pieteikums mācībām

Līgumslēdzējs
Informācija par braucēju
Atsevišķām skolām un programmām iespējama papildus maksa par pavadoņa pakalpojumu izmantošanu.
paskaidrojums, apraksts
Kontatkpersona
Ja ir tikusi izvēlēta dzīvošana

Pieraksties jaunumu saņemšanai!

Uzzini par jaunāko un aktuālako informāciju par valodu kursiem, izglītību ārzemēs, vasaras nometnēm, ka arī par īpašiem piedāvajumiem, pieraksties!