Brīdinājuma ziņojums

The subscription service is currently unavailable. Please try again later.

British & Irish Modern Music Institute

British & Irish Modern Music Institute (BIMM) jau vairāk nekā 50 gadus sniedz talantīgiem jauniešiem iespēju spert pirmo soli starptautiskas karjeras virzienā mūzikas industrijā. BIMM institūts dibināts 2001. gadā Braitonā, kur pašlaik atrodas viens no universitātes kampusiem. BIMM studē vairāk nekā 6 000 jauniešu, no kuriem 800 ir ārvalstu studenti no 50 pasaules valstīm.

Universitātes absolventu vidū ir tādu pazīstami dziedātāji kā James Bay, George Ezra un Marina and the Diamonds, kā arī pasaulslavenu mūzikas grupu bundzinieki, ģitāristi un producenti.

Kādēļ izvēlēties BIMM:

 • Pasaules mūzikas industrijas vērtība ir vairāk nekā 50 miljardi USD gadā, un tā ik gadu pieaug, sniedzot jaunajiem talantiem bezgala plašas karjeras iespējas gan Eiropā, gan ASV
 • Augsts nodarbinātības rādītājs – 77% studentu 6 mēnešu laikā pēc absolvēšanas sāk strādāt mūzikas industrijā
 • Universitātei ir plašs sadarbības partneru loks, kas ļauj studentiem iegūt nepieciešamās prasmes un uzsākt karjeru industrijā. BIMM sadarbojas Universal Music, Sony Music un Warner Music ierakstu studijām, Glastonbury un The Great Escape mūzikas festivāliem, International Live Music Conference u.c.
 • Vieslekcijas un meistarklases, ko vada mūzikas nozares profesionāļi un mākslinieki no tādām pasaulslavenām grupām kā The Script, Blur un Two Door Cinema Club
 • Katru gadu universitāte izdod albumu, kurā iekļautas labākās jauniešu izpildītās dziesmas. Albums tiek nosūtīts industrijas profesionāļiem, lai atspoguļotu talantīgo studentu veikumu

Kampusi

Atrašanās vietai var būt izšķiroša nozīme, lai iekarotu mūzikas industriju. Tādēļ British & Irish Modern Music Institute ir seši kampusi lielākajās pilsētās, kas cieši saistītas ar industriju. Studentiem ir lieliska iespēja studiju laikā mainīt kampusu.

Berlīne – viena no Eiropas mūzikas galvaspilsētām, kurā vēsture un tradīcijas sajaucas ar modernu, radošu avangardu. Nodarbības norisinās Noisy Musicworld telpās, kas atrodas Berlīnes mūzikas industrijas rajonā Friedrichshain-Kreuzberg. Studentiem pieejama  Noisy Musicworld skaņu ierakstu telpa, mēģinājumu studijas, aprīkojums un radio stacija.

Braitona – neskaitāmi bezmaksas mūzikas pasākumi, pop-up koncerti pilsētas laukumos un bāros, kā arī starptautiski mūzikas festivāli – The Great Escape, Shakedown, Together the People un Love Supreme. Turklāt Braitona ir mājvieta 15 ierakstu studijām un 10 ierakstu kompānijām.  

Bristole – pilsēta, no kuras nāk lielākais skaits Lielbritānijas mūziķu, tajā skaitā Massive Attack, Portishead, Roni Size, Julio un Bashmore. Mākslas un underground mūzikas mājvieta. Pilsētas apkaimē ik gadu norisinās vairāki mūzikas festivāli, tajā skaitā pasaulslavenais Glastonbury festivāls.

Dublina – mūzika ir viena no pilsētas identitātes sastāvdaļām. Daudzi slaveni mākslinieki uzstājušies leģendārajā bārā Whelan’s Pub un lielākajā koncertzālē 3Arena, kā arī ikgadējos festivālos Longitude, Hard Working Class Heroes, The Big Bang Festival of Rhythm un Forbidden Fruit.

Mančestera – pilsēta ar straujāk augošo mūzikas industriju Lielbritānijā. Tajā sastopami praktiski visi mūzikas žanri – rokmūzika, indie, punk, tautas mūzika un daudzi citi. Jaunie mākslinieki var praktizēties un sniegt koncertus kādā no 40 dzīvās mūzikas atskaņošanas vietām.  

Birmingema – 2017. gada jaunums!

Londona – 48% Lielbritānijas mūzikas industrijas atrodas Londonā – ierakstu studijas un aģentūras, talantu menedžeri, producenti un reklāmas aģentūras ir rokas stiepiena attālumā. Šī multikulturālā mūzikas metropole apvieno it visus mūzikas stilus un māksliniekus – sākot no leģendārās džeza mūzikas līdz pat singlu topu virsotnes iekarojušām popzvaigznēm. Jaunajiem talantiem, kas nolēmuši ieiet mūzikas vēsturē, Londona būs īstā izvēle!

Bakalaura studiju programmas

Studiju ilgums – 3 gadi.

 

Londona

Braitona

Bristole

Mančestera

Birmingema

Dublina

Berlīne

Popular Music Performance (Guitar, Bass, Drums, Vocals)

X

 

 

 

 

 

 

Popular Music Performance (with Foundation Year) (Guitar, Bass, Drums, Vocals)

X

 

 

 

 

 

 

Professional Musicianship (Guitar, Bass, Drums, Vocals)

X

X

X

X

X

X

X

Commercial Modern Music (Guitar, Bass, Drums, Vocals)

 

 

 

 

 

X

 

Commercial Modern Music (Songwriting)

 

 

 

 

 

X

 

Songwriting

X

X

X

X

X

 

X

Music Production

X

X

X

X

X

X

X

Music Business

X

X

X

X

X

 

X

Event Management

X

X

X

X

 

 

 

Music Journalism

X

X

 

X

 

 

 

Atbalsts studentiem

Student Support Teams visā studiju periodā piedāvā atbalstu un konsultācijas par jautājumiem, kas saistīti ar mācību procesu, stresu, atkarībām u.tml.

Universitātes kampusos pieejamas uzstāšanās psiholoģijas (performance psychology) konsultācijas, kuru uzdevums ir palīdzēt studentiem sasniegt personīgos un karjeras mērķus, uzlabot koncentrēšanos un mazināt stresu uzstāšanās laikā.

Dzīvošana

British & Irish Modern Music Institute nepiedāvā studentiem dzīvošanu.

Izdevīgākais variants ir īrēt dzīvokli kopā ar citiem studentiem – katram ir sava istaba un kopīga viesistaba un virtuve. Izvēloties dzīvesvietu, jāpievērš uzmanība, kas ir ietverts cenā, piemēram, elektrība un internets.

Aptuvenās īres (ieskaitot komunālos maksājumus) izmaksas mēnesī:

 • Berlīnē 400 – 700 EUR
 • Londonā 750 – 950 GBP
 • Braitonā 400 – 500 GBP
 • Bristolē 400 – 500 GBP
 • Dublinā 200 – 365 EUR (kopmītnes), 350 – 600 EUR (studentu dzīvoklis)
 • Mančesterā 360 – 600 GBP (kopmītnes), 300 – 450 GBP (studentu dzīvoklis)

Studiju maksa

 • Lielbritānijā – 6750 GBP gadā
 • Vācijā – 7450 EUR gadā / 7950 EUR gadā*

Uzmanību! Lielbritānijas valsts piedāvā visiem Eiropas Savienības studentiem bezprocentu aizdevumu studiju maksas segšanai līdz pat 6 000 GBP!

*Izvēloties studijas Berlīnes kampusā, studiju maksu iespējams maksāt pa daļām (450 EUR depozīts un 10 maksājumi 750 EUR apmērā).

Pieteikšanās studijām

Lai pieteiktos studijām, jāiesniedz šādi dokumenti:

 • 10.-12. klases liecības
 • Atestāts par vispārējo vidējo izglītību
 • Valsts eksāmenu rezultāti 
 • IELTS angļu valodas tests (6.0)
 • Motivācijas vēstule
 • Rekomendācijas vēstule

Pieteikšanās studijām Berlīnes kampusā līdz 1. jūlijam, Lielbritānijā un Dublinā līdz 15. janvārim (vēlā uzņemšana līdz 30. jūnijam). Nāc pie mums, un mēs Tev palīdzēsim pareizi noformēt pieteikumu un uzrakstīt motivācijas vēstuli!

Atkarībā no izvēlētās programmas, studentiem jāpiedalās atlases pārbaudījumā, parādot uzņemšanas komisijai savas tehniskās prasmes un talantu. Pārbaudījumu iespējams veikt norādītajā laikā klātienē vai iesūtot prasītos audio/video failus elektroniski.

Music Business, Event Management un Music Journalism programmām pretendenti tiek vērtēti, balstoties uz sekmēm un motivācijas vēstuli.

 

Lai iegūtu sīkāku informāciju par studiju iespējām BIMM vai citās Lielbritānijas augstskolās, droši raksti anete@durbe.edu.lv, zvani 67223122 vai nāc uz bezmaksas konsultāciju!

 

British & Irish Modern Music Institute (BIMM)
British & Irish Modern Music Institute (BIMM)
British & Irish Modern Music Institute (BIMM)
British & Irish Modern Music Institute (BIMM)
British & Irish Modern Music Institute (BIMM)
British & Irish Modern Music Institute (BIMM)
British & Irish Modern Music Institute (BIMM)
British & Irish Modern Music Institute (BIMM)
British & Irish Modern Music Institute (BIMM)
British & Irish Modern Music Institute (BIMM)
British & Irish Modern Music Institute (BIMM)
British & Irish Modern Music Institute (BIMM)

Pieraksties jaunumu saņemšanai!

Uzzini par jaunāko un aktuālako informāciju par valodu kursiem, izglītību ārzemēs, vasaras nometnēm, ka arī par īpašiem piedāvajumiem, pieraksties!