Brīdinājuma ziņojums

The subscription service is currently unavailable. Please try again later.

University of Law

University of Law ir vecākā augstākās izglītības iestāde Lielbritānijā, kas specializējas jurisprudences studijās – universitātes pirmsākumi meklējami jau 1876. gadā. Universitātei ir 7 kampusi – Birminghemā, Bristolē, Česterā, Gilfordā, Līdsā, Mančesterā un Londonā. Katrā kampusā studentiem pieejama plaša bibliotēka ar juridisko literatūru, datorklases, atpūtas telpas un mācību zonas. Pašlaik universitātē mācās vairāk nekā 1200 studentu no 100 pasaules valstīm.

Universitātes mērķis ir sniegt kvalitatīvu, praktisku, profesionālu, uz rezultātiem orientētu augstāko izglītību.

Kāpēc izvēlēties University of Law?

 • Augsts studentu apmierinātības līmenis – 2014. gadā National Student Survey studentu apmierinātības aptaujā universitāte ieņēma otro vietu starp visām UK universitātēm. Turklāt universitāte ierindojas TOP 3 universitāšu skaitā, blakus Okfordai un Kembridžai, balstoties uz mācību resursu pieejamību studentiem
 • Visi universitātes pasniedzēji ir profesionāli juristi, advokāti, prokurori un tiesneši. Daudzi no viņiem joprojām praktizē paralēli pasniegšanai universitātē. Arī studiju programmas izstrādātas sadarbībā ar vadošajiem nozares uzņēmumiem
 • Universitātes mācību modelis orientēts uz studentu prasmju attīstīšanu tādās jomās kā izpēte, problēmu risināšana un likuma interpretācija. Tieši šīs prasmes ir nozīmīgākās darba devējam. Nodarbībās studenti risina dažādus kāzusus un analizē nestandarta situācijas no juristu prakses, lai iegūtās zināšanas pielietotu praksē
 • Universitāte sadarbojas ar 90 labākajiem advokātu birojiem Lielbritānijā
 • Katram studentam ir savs mentors jeb padomdevējs
 • University of Law ir viens no augstākajiem nodarbinātības rādītājiem Lielbritānijā – 97% studentu atrod darbu 9 mēnešu laikā pēc absolvēšanas. Universitāte veicina studentu iekļaušanos darba tirgū, sniedzot individuālas konsultācijas un organizējot praktiskus seminārus, kuru laikā studenti praktizējas sastādīt CV un izspēlē darba interviju

Piedāvātās bakalaura programmas

Studiju ilgums – 3 gadi

 • Law – piemērota jauniešiem, kas vēlas veidot karjeru jurisprudences nozarē. Pēc programmas absolvēšanas paveras plašas iespējas – turpināt studijas maģistrantūrā, lai iegūtu solicitor vai barrister kvalifikāciju, kas ļauj praktizēt kā advokātam vai pārstāvim augstākajā tiesā, vai uzsākt darbu kā notāram vai kāda uzņēmuma tieslietu nodaļā
 • Law with Business – piemērota jauniešiem, kas vēlas apgūt plašāku studiju virzienu, apvienojot jurisprudenci un biznesu. Katru semestri paredzēti trīs mācību priekšmeti. Pirmajā kursā tiek apgūti jurisprudences pamati, bet otrajā un trešajā kursā jāapgūst kopumā pieci biznesa priekšmeti.
 • Dual Law Degree – absolventi iegūst bakalaura grādu juridprudencē no University of Law un bakalaura grādu civilajā un angļu jurisprudencē no IE University. Studiju ilgums ir 4 gadi – pirmos trīs gadus studē University of Law, bet pēdējo gadu IE University Spānijā.

Mācību un dzīvošanas izmaksas

 • Mācību maksa 6 000 GBP gadā
 • Mācību grāmatas 1000 GBP gadā
 • Īre 400 – 1000 GBP mēnesī
 • Ēšana – 250 GBP mēnesī
 • Transports 90 – 150 GBP mēnesī
 • Izklaide, apģērbs u.tml. 350 GBP mēnesī

Uzmanību! Lielbritānijas valsts piedāvā visiem Eiropas Savienības studentiem bezprocentu aizdevumu studiju maksas segšanai līdz pat 6 000 GBP!

Dzīvošana

Universitātei nav savas kopmītnes, bet tā sadarbojas ar mājokļu aģentūrām, lai palīdzētu jaunajiem studentiem atrast piemērotu mājvietu pirmajā studiju gadā. Lai saņemtu garantēto mājvietu, University of Law jāizvēlas kā prioritāte un jāpiesakās dzīvošanai līdz 30. jūnijam.

Universitātes piedāvātā dzīvesvieta ir vienvietīga istaba ar privātu vannasistabu un dalītu virtuvi. Parasti vienā dzīvoklī mitinās 3-5 studenti. Studentiem pieejama arī kopīga atpūtas telpa, dažās ēkas ir arī veļas telpa un sporta zāle. Liela uzmanība studentu dzīvesvietās tie pievērsta drošībai – ēkās ir novērošanas kameras, durvju kods un intercom sistēma. 

Vidējā maksa Londonā ir 260 GBP nedēļā, ārpus Londonas 105 – 150 GBP nedēļā. Istabas ir mēbelētas, cenā iekļauts arī internets.

Tiem studentiem, kuri nevēlas dzīvot universitātes piedāvātajā rezidencē, ir pieejama mājaslapa lawstudentpad.co.uk, kurā studenti paši var meklēt īres piedāvājumus. 

Aktivitātes

Katrā kampusā ir sava aktivitāšu un sociālo pasākumu padome, kas organizē ballītes un citus pasākumus visa mācību gada garumā. Tāpat darbojas arī studentu apvienības un tematiskie klubi, kurus izveidojuši un vada paši studenti, balstoties uz savām interesēm – kampusos darbojas regbija un futbola, klinšu kāpšanas, kulinārijas, grāmatu, jogas un pat vīna degustācijas klubi. Studenti var piedalīties arī dažādās ar mācībām saistītās aktivitātēs – the Business Game (studenti iejūtas uzņēmuma valdes locekļu ādā un mēģina palielināt uzņēmuma akciju vērtību), pārrunu un interviju sacensības, tiesas sēdes attēlošana u.c. Kampusi sadarbojas arī ar dažādām labdarības organizācijām un ik gadu organizē ziedojumu vākšanu.

Uzņemšana

Lai pieteiktos studijām, jāiesniedz šādi dokumenti:

 • 10.-12. klases liecības
 • Atestāts par vispārējo vidējo izglītību
 • Valsts eksāmenu rezultāti 
 • IELTS angļu valodas tests (6.5)
 • Motivācijas vēstule
 • Rekomendācijas vēstule

Pieteikšanās studijām līdz 2017. gada 30. jūnijam

 

Lai iegūtu sīkāku informāciju par studiju iespējām University of Law vai citās Lielbritānijas augstskolās, droši raksti anete@durbe.edu.lv, zvani 67223122 vai nāc uz bezmaksas konsultāciju!

 

Pieraksties jaunumu saņemšanai!

Uzzini par jaunāko un aktuālako informāciju par valodu kursiem, izglītību ārzemēs, vasaras nometnēm, ka arī par īpašiem piedāvajumiem, pieraksties!