HZ UAS

HZ UAS

Atvērto durvju dienas HZ University of Applied Sciences!

Kad un kur? Vlissingenā 4. februārī no 10:30 līdz 15:00 / Vlissingenā 8. aprīlī no 10:30 līdz 15:00

Kāpēc apmeklēt? Pasākumā iepazīsies ar pilsētu, satiksi universitātes pasniedzējus un studentus, apmeklēsi aizraujošas lekcijas un iegūsi informāciju par praktiskiem jautājumiem.

Kā pieteikties? Līdz 15. janvārim atsūti motivācijas vēstuli angļu valodā uz e-pastu anete@durbe.edu.lv un iegūsti ceļazīmi, kas ietver bezmaksas dzīvošanu (2 naktis no 3. līdz 5. februārim / no 7. līdz 9. aprīlim), brokastis, svinīgās vakariņas un ieeju atvērto durvju dienas pasākumos! Pasteidzies, jo vietu skaits ir ierobežots!

 

HZ University of Applied Sciences ir viena no populārākajām augstskolām Nīderlandē. 2013./2014. gadā Elsevier reitingā HZ universitāte ieguva augsto 2. vietu savā universitāšu grupā, bet 2014. gadā tā jau ieguva prestižo 1. vietu Keuzegids reitingu tabulas kopvērtējumā!

Universitāte atrodas Nīderlandes daļā, kuru sauc Zeeland. Šī ir tūristu iemīļota province ar skaistām, vilinošām smilšu pludmalēm, sauli un dabas skaistumu.

Vlissingenas pilsēta, kurā atrodas HZ University, ir vidēja lieluma tūristu un studentu pilsēta ar apmēram 45 000 iedzīvotājiem. Tā ir slavena ne tikai ar pludmalēm un muzejiem, bet arī ar neskaitāmiem kultūras festivāliem. Pilsētas centrālā dzelzceļa stacija ir dažu