Superintensīvā mācību nometne Braitonā!

 

 

Vecums: 12 -17 gadi

Nometnes datumi 2021. gadā:
18. jūlijs - 1.augusts 

1.augusts - 15.augusts 

Netiec uz nometni šajos datumos? Nebēdā! Sazinies ar mums un dodies individuālā braucienā sev vēlama laikā.

Arī 2021. gada vasarā grupas braucienam piedāvājam vienu no mūsu individuālo klientu iemīļotākajām angļu valodas skolām Braitonā – Brighton Language College (BLC)!

Izlasi, ko par nometni un intensīvo mācību programmu saka Sintija.

Mācību programmas tavai izvēlei:
*Intensīvā programma jauniešiem no 14.g.v.  ar 32 stundām nedēļā (8 no 10 jauniešiem izvēlas tieši šo intensīvo programmu). Tiek uzņemti jaunieši ar B1 angļu valodas zināšanas līmeni.
Ja esi nolēmis šovasar padziļināti apgūt un nostiprināt savas angļu valodas zināšanas, lai rudenī pārsteigtu savu skolotāju, tad izvēlies šo ekskluzīvo iespēju. 


*Standarta programma ar 20 stundām nedēļā.
Programma vienmērīgi sadala mācībām un atpūtai paredzēto laiku. Šeit mācības beidzas 12:15 un katru dienu ir kāda aizraujoša pēcpusdienas aktivitāte.

*Piektdienās abu programmu studentiem mācības beidzas ap 2:15 un diena turpinās ar aktivitātēm. Sestdienās visiem ir pilnas dienas ekskursija. Svētdienas jaunieši pavada ar savām viesģimenēm.

Atrašanās vieta:
Pateicoties savai atrašanās vietai pašā pilsētas sirdī, viss ir ērti un viegli sasniedzams jebkurā mirklī. No skolas logiem paveras brīnišķīgs skats uz slaveno Braitonas karalisko paviljonu un Braitonas molu. Svaigais jūras gaiss, pludmale un netālā Londona ir vieni no svarīgākajiem priekšnoteikumiem tam, kāpēc Braitona ierindojas starp populārākajām un pieprasītākajām jauniešu mācību un atpūtas pilsētām Anglijā.  .

Dzīvošanas iespējas:
Jaunieši dzīvo viesmīlīgās angļu viesģimenēs divvietīgās vai vienvietīgās istabās. Tu noteikti satiksi jaunus draugus no citām valstīm, turklāt Tev būs lieliska iespēja sazināties angliski arī ārpus skolas telpām. Mēs esam pārliecināti, ka katru dienu būs interesanti piedzīvojumi, kurus apspriest ar jaunajiem draugiem un gādīgo viesģimeni.

Ēdināšana:
Brokastis un vakariņas Tev būs kopā ar viesģimeni, bet pilnvērtīgas siltās pusdienas (aizmirsti par līdzi ņemtām maizītēm!) ēdīsi Braitonas Universitātē, kura atrodas netālu no skolas.

Aktivitāšu programma:

*Piektdienās abu programmu studentiem mācības beidzas 12:15 un diena turpinās ar aktivitātēm. Sestdienās visiem ir pilnas dienas ekskursija. Svētdienas jaunieši pavada ar savām viesģimenēm.Dažādas aktivitātes, sports un izklaides ir neatņemama nometnes sastāvdaļa, bez kurām nevar iedomāties pilnvērtīgas vasaras brīvdienas! Tieši tāpēc skola ļoti rūpīgi strādā arī pie šīm programmām. Piedāvājumā paredzēta ekskursija uz Londonu, kāds ūdens sporta veids, došanās uz kino un diskotēku skolā, tāpat arī jautrs pikniks, ekskursijas uz tuvākajām piekrastes pilsētām. Svētdienas jaunieši pavada ar savu viesģimeni, lai pirmdien atkal visi satiktos jaunai, aizraujošai nedēļai.

Izmaksas

Cena par 2 nedēļām: 1199 GBP + 45 EUR 
Cena par 3 nedēļām (pēc pieprasījuma) : 1745 GBP + 45 EUR

 

Cenā iekļauts:
* 20 vai 32 angļu valodas stundas nedēļā;
* Mācību materiāli un sertifikāts kursu beidzot;
* 3 vakara aktivitātes nedēļā;
* 1 (ja ir 32 stundas) vai 4 dienas aktivitātes nedēļā;
* Sestdienās pilnas dienas ekskursija;
* Dzīvošana un ēdināšana;
* Sabiedriskā transporta biļete;
* Sagaidīšana un pavadīšana Getvikas lidostā.

Papildus izdevumi:
Aviobiļete
Apdrošināšana
Covid-19 testi un visi ar COVID-19 saistīti izdevumi
Pašizolācija viesģimenē

 

 

angļu valodas nomente anglijā, braitonā
jauniešu nometne ārzemēs, vasaras nometnē ārzemeš
angļu valodas nomente Anglijā, angļu valodas kursi ārzemēs jauniešiem

Pieteikums mācībām

Līgumslēdzējs
Informācija par braucēju
Atsevišķām skolām un programmām iespējama papildus maksa par pavadoņa pakalpojumu izmantošanu.
paskaidrojums, apraksts
Kontatkpersona
Ja ir tikusi izvēlēta dzīvošana

Pieraksties jaunumu saņemšanai!

Uzzini par jaunāko un aktuālako informāciju par valodu kursiem, izglītību ārzemēs, vasaras nometnēm, ka arī par īpašiem piedāvajumiem, pieraksties!