Tematiskās nometnes Amerikā!

Iespējams, katram prātā iezogas doma, ka būtu lieliski apmeklēt tik varenu valsts kā Amerika, kurā var atrast pilnīgi visu un īstenot savus sapņus! FLS International ir akreditēta skola, kura piedāvā īpaši motivētiem jauniešiem no visas pasaules efektīvi apgūt angļu valodu 18 nodarbībās nedēļā, kā arī pieslīpēt kādu no saviem hobijiem kādā no tematiskajām nometnēm! Pēdējo gadu laikā tieši FLS kļūst arvien atpazīstamāka un novērtētāka Latvijā, pateicoties savai atrašanās vietai, aktivitātēm un iespējām.

EC Durbe iesaka šādas tematiskās nometnes:

Basketbols Bostonā

Topošajiem sportistiem FLS Fisher College Bostonā piedāvā basketbola nometni, kura veiksmīgi apvieno angļu valodas apgūšanu ar 12 basketbola nodarbībām nedēļā. Katru dienu tos sagaida aizraujošs treniņš, kurā būs iespējams attīstīt visas spēlei nepieciešamās prasmes - dribls, bloķēšana, piespēles u.c. Pēc angļu valodas nodarbībām jums būs iespēja izbaudīt Bostonas lielpilsētas garu, apmeklēt sporta muzejus un stadionus, Ņujorku, Six Flags atrakciju parku, kā arī ballītes 3 nedēļu garumā!

Kinematogrāfijas nometne

8 nodarbībās nedēļā jūs apgūsiet ne tikai angļu valodu, bet arī scenāriju rakstīšanu, filmēšanu, montāžu, un arī apmeklēsiet vadošās Holivudas kinostudijas (Warner Bros., Sony, Paramaunt, Universal Studios), nometnes beigās jūs prezentēsies savu personīgo īsfilmu! Jūsu pasniedzēji būs Holivudas profesionāļi, kuri dos vērtīgus padomus un palīdzēs jums izveidot, iespējams, nākamo kases grāvēju!

Sērfinga nometne

Noķer vilni un izjūti adrenalīnu! Papildus angļu valodas nodarbībām Cal State universitātē tiek piedāvātas arī 10 sērfošanas nodarbības nedēļā profesionālu sērfingistu pavadībā. Nometne garantē jautrību, svaigu gaisu un lieliski pavadītu laiku visas nometnes garumā! Jums būs iespēja apmeklēt tādas vietas kā Santa Monika, Venises pludmale, Holivuda un Beverlī Hilsa.

Aktiermākslas nometne

Līdz ar angļu valodas apguvi tiek pasniegtas 10 aktiermākslas nodarbības nedēļā, kur jums būs iespēja iemācīties visu, kas saistās ar aktiermākslu un šī darba specifiku – attīstīt dikciju, artikulāciju, tēla analīzi, improvizāciju un kā uzvesties uz skatuves. Piedzīvojums beidzas ar fināla iznācienu kopējā izrādē, kas tiks filmēts un dodoties mājās katrs tās dalībnieks saņems DVD disku, kur būs iemūžināti vislabākie kadri no visa brauciena!

Piedzīvojumu nometne

Kukvilla - slavena ar savu dabu, neskaitāmajiem ūdenskritumiem, ezeriem, alām un iespaidīgiem kalniem. Visas nometnes garumā jauniešus sagaida neskaitāmas unikālas vietas un aizraujošas aktivitātes brīvā dabā. Šī programma ļoti patiks tiem, kuri mīl jāšanas sportu, klinšu kāpšanu, alu pētniecību, klinšu kāpšanu, diskotēkas un izbraucienus ar kanoe laivām pa Rock Island Creek Park ezeru un Harpeth upi!

Fotogrāfēšanas nometne

Kopā ar angļu valodas nodarbībām būs pasniegtas 10 izzinošas foto mākslas stundas, pieredzējušu foto mākslas meistaru pavadībā, kur būs izdevība iemūžināt pašus labākos uzņēmumus, kas bijuši, tādās vietās kā Las Vegas Strip, Nevadas tuksnesis, Uguns ieleju un milzīgo Grand Canyon!

Muzikālā nometne

Papildus angļu valodai būs pasniegtas arī 18 ģitārspēļu vai vokālās nodarbības. Jaunieši tiks iepazīstināti ar pasaulslaveniem mūziķiem un dziedātājiem, kuri sniegs jauniešiem privātkoncertus! 

Pieraksties jaunumu saņemšanai!

Uzzini par jaunāko un aktuālako informāciju par valodu kursiem, izglītību ārzemēs, vasaras nometnēm, ka arī par īpašiem piedāvajumiem, pieraksties!