Tourism Management

Kas jums ir svarīgākais, dodoties atvaļinājumā? Tie ir laika apstākļi, kultūra, aktivitātes, kurās varētu piedalīties, vai tomēr noteicoša ir cena? Katram cilvēkam ir savi iemesli, izvēloties kādu noteiktu atpūtas vietu un laiku. Ir zināms, ka katru gadu vairāk nekā 11 miljoni cilvēku dodas atpūtas un tūrisma braucienos, kas veido apmēram 10% no pasaules ekonomikas, un ir sagaidāms, ka šis skaitlis nākotnē tikai pieaugs, it sevišķi pateicoties tādām valstīm kā Brazīlija, Krievija, Indija un Ķīna. Ņemot vērā cilvēku augošās prasības, tūrisma joma ik dienu sastopas ar izaicinājumiem tās dinamikā, prasmēs un jaunu tirgu apguvē.

Saxion UAS Tūrisma menedžmenta studiju programmā jūs iegūsiet jaunas prasmes un zināšanas par to, kā ātri un gudri piepildīt klientu vēlmes, ņemot vērā katras valsts un tās kultūras īpatnības un atceroties par dažādiem ceļotāju tipiem. šim nolūkam svarīgi zināt visu par viesmīlību, menedžmentu, biznesu un ētiku.

Jau no pirmās studiju dienas jūs atradīsieties starptautiskā vidē, jo kursā kopā studē jaunieši no vairāk nekā 10 dažādām valstīm. Pirmajā studiju gadā iegūsiet zināšanas par viesmīlību un tūrisma biznesa pamatiem. Tāpat jūs sagaida pirmā tikšanās ar praktiskajiem biznesa aspektiem.

Nākamajos trīs studiju gados tūrisma biznesu iepazīsiet detalizētāk. Mācīsieties par videi draudzīgu biznesa plānošanu, eko-tūrismu un faktoriem, kuri ietekmē šo sfēru. Protams, lai sekmīgi darbotos šajā biznesā, ir jābūt zināšanām arī tādās jomās kā taktiskais un stratēģiskais menedžments, finansu menedžments, sports un atpūta, cilvēkresursi.

Nenoliedzami, ka teorija mūsdienās nav lietderīga bez prakses! Tādēļ Saxion UAS saviem studentiem piedāvā prakses iespējas daudzās pasaules valstīs, sadarbojoties ar viesmīlības un viesnīcu jomas slavenākajām kompānijām. To, kur šobrīd praktizējas Saxion UAS Bakalaura programmas Hotel Management studenti, varat apskatīties šeit!

Daudzi Tourism Management Bakalaura grāda ieguvēji savas  zināšanas turpmāk pielieto šādās sfērās: tūroperatoru kompānijās, atpūtas un veselības centros, viesnīcās, aviokompānijās, pārvadātāju kompānijās, kruīza kompānijās, pasākumu organizēšanas firmās, valsts institūcijās u.c.

Ja pēc Bakalaura grāda iegūšana vēlies turpināt studijas Maģistrantūrā, to var darīt jebkurā izvēlētajā augstskolā pasaulē.

Par iestāšanās prasībām, studiju un dzīvošanas izmaksām un citiem jautājumiem rakstiet uz anete@durbe.edu.lv vai zvaniet 67225586

Pieraksties jaunumu saņemšanai!

Uzzini par jaunāko un aktuālako informāciju par valodu kursiem, izglītību ārzemēs, vasaras nometnēm, ka arī par īpašiem piedāvajumiem, pieraksties!