Valodas kursi ar NVA kuponiem (atjaunota informācija)

ATJAUNOTA INFORMĀCIJA uz 2020. gada 9. martu: Šobrīd kursi ar NVA kuponiem netiek piedāvāti, kamēr izglītības iestāde nav saņēmusi apstiprinājumu par NVA līguma pagarināšanu. Paldies par saprašanu.

Izglītības centrs Durbe sadarbībā ar NVA (Nodarbinātības Valsts Aģentūru) atsāk bezdarbnieku un darba meklētāju reģistrāciju bezmaksas angļu un krievu valodas kursiem! Ja Jūs esat saņēmis kuponu, nāciet uz mūsu valodu skolu Raiņa bulvārī 31-6 un reģistrējieties kursiem. Katrs izglītojamais visā mācību laikā saņem 100 EUR stipendiju mēnesī!

Kas var pieteikties kursiem?

Jebkurš bezdarbnieks vai darba meklētājs, kas saņēmis NVA kuponu krievu vai angļu valodas mācībām.

Kā pieteikties?

Jebkurā darba dienā nāciet uz IC Durbe. Mēs pārbaudīsim Jūsu zināšanas un noteiksim Jūsu zināšanu līmeni, kā arī reģistrēsim kuponu mācībām.

Kādas ir priekšrocības mācībām IC Durbe?

IC Durbe ir starptautisks valodu apmācības centrs, akreditēts Latvijas Izglītības un zinātnes ministrijā un saņēmis starptautisko EAQUALS akreditāciju, kas apliecina visaugstākos kvalitātes standartus.

Atrodamies pašā Rīgas centrā, Raiņa bulvārī 31. Pie mums būs ērti nokļūt vienalga vai dzīvojat Rīgā vai ārpus tās. Mūsu gaišās telpas izceļas ar mājīgu atmosfēru, pieejama atpūtas zona, ko iecienījuši mūsu studenti, savukārt, klientu konsultanti atbildēs uz visiem Jūsu jautājumiem un sniegs nepieciešamo palīdzību. Pasniedzēji nodarbībās izmanto komunikatīvo mācību metodi, kas nodrošina maksimāli efektīvu valodas apguvi un ļauj ātri sasniegt vēlamos rezultātus. Valodu apguve IC Durbe sniegs Jums ne tikai jaunas zināšanas un pārliecību, bet arī patīkamas atmiņas par mācību procesu!

Kad sākas nodarbības?

Cilvēks tiek ieskaitīts grupā viena mēneša laikā kopš kupona reģistrācijas. Par nodarbību sākuma datumu Jums paziņosim!

Kuros laikos notiek nodarbības?

Nodarbības notiek no rītiem (9.00 – 11.50) vai pēcpusdienās (13.30 – 16.20). Mācību ilgums atkarīgs no kursu apjoma:

• 100 akadēmiskās stundas – 5 nedēļas;
  • 150 akadēmiskās stundas – 7,5 nedēļas.

Vai nepieciešams maksāt par nodarbībām vai mācību materiāliem?

Nē, valodu kursi ir bezmaksas! Nepieciešamie mācību materiāli tiks izsniegti skolā. Mācību beigās, veiksmīgi nokārtojot noslēguma pārbaudījumus, Jūs saņemsiet sertifikātu, kas apliecinās sasniegto krievu vai angļu valodas līmeni. Atgādinām, ka katru mēnesi Jums tiks izmaksāta stipendija.

Piedāvāto izglītības programmu saraksts:

Nr.p.k.

Izglītības programmas numurs

Izglītības programmas nosaukums Akadēmisko stundu
skaits programmā
1. 67K Anglu valoda bez priekšzināšanām 150
2. 68K Angļu valoda ar priekšzināšanām (Elementary) 100
3. 69K Angļu valoda ar priekšzināšanām (Lower Intermediate) 100
4. 70K

Angļu valoda ar priekšzināšanām (Intermediate)

5. 71K

Angļu valoda ar priekšzināšanām (Higher Intermediate)

6. 86K Biznesa angļu valoda ar priekšzināšanām (Higher Intermediate) 150
7. 87K Biznesa angļu valoda ar priekšzināšanām (Advanced) 150
8. 88K Biznesa angļu valoda ar priekšzināšanām (Very Advanced) 150
9.  93K Krievu valoda bez priekšzināšanām 150
10. 94K Krievu valoda ar priekšzināšanām 100

Jautājumus varat uzdot, zvanot 67363331 vai rakstot pasts@durbe.edu.lvGaidām Jūs IC Durbe!

Reģistrējies kursiem!