Brīdinājuma ziņojums

The subscription service is currently unavailable. Please try again later.
Valodu kursi ārzemēs > Vasaras grupu braucieni

Labdien!

Ja esat atvēruši šo sadaļu, tas nozīmē, ka sākat plānot un interesēties par aizraujošām un lietderīgām vasaras pavadīšanas perspektīvām savam bērnam. Vasara – tā ir neliela dzīve, un mēs vēlamies to padarīt krāsainu un spilgtām emocijām bagātu gan Jums, gan Jūsu bērnam.

Kas atrodams 2020. gada vasaras brīvlaika „ēdienkartē”?

Vēlamies pievērst Jūsu uzmanību sezonas jaunumiem:

  • Jauns un nepierasts, bet lielisks virziens angļu valodas apguvei – nometne vēsturiskajā Prāgā, kas noteikti patiks jaunajiem futbola, tenisa un fitnesa entuziastiem. Savukārt Jūsu maciņu patīkami iepriecinās pievilcīgā cena.
  • Tiem, kuriem Eiropa jau kļuvusi par šauru, esam sagatavojuši unikālu braucienu „Coast to Coast” pāri visai Amerikai 4 489 kilometru garumā!

Bez šaubām, esam atstājuši arī iemīļotos braucienus uz nometnēm saulainajā Maltā un jautrajā Braitonā, kā arī populārāko tūri uz Ameriku + Kanādu! Arī pagājušā gada jaunums – mediju nometne Londonā – pateicoties bērnu un viņu vecāku fantastiskajām atsauksmēm, ir pievienots favorītu sarakstam un tiks piedāvāts 2018. gadā.

Grupas brauciens būs piemērota izvēle tiem pusaudžiem, kuri pirmo reizi dodas uz nometni ārzemēs. Brauciena laikā viņš iegūs jaunus draugus no Latvijas, kā arī iepazīsies ar vienaudžiem no citām valstīm, uzzinās daudz interesanta par dzīvi, tradīcijām un citu valstu kultūru. Katram piedāvātajam grupu braucienam ir sava rozīnīte, un mēs esam pārliecināti, ka Jūs noteikti atradīsiet visaizraujošāko un piemērotāko variantu savam bērnam! Mūsu konsultanti ar lielāko prieku palīdzēs pieņemt īsto lēmumu.

Skatieties, salīdziniet un izvēlieties vislabāko vasaras piedzīvojumu!

1. Braitona BLC skola (12-17 g.v.) - Mūsu leģendāra un populārāka nometne! Jūra un netālā Londona šo pilsētu padara īpaši vilinošu! Visintensīvākā mācību un atpūtas programma motivētiem jauniešiem! Izvēlei 20 vai 32 angļu valodas stundas nedēļā.

2. Malta STS skola (13-17 g.v.) - spožā saule un Vidusjūras dzidrais ūdens trīs nedēļu laikā nodrošinās pozitīvu garu visam gadam! Nometne ar dzīvošanas iespēju lieliskā 4* viesnīcā pašā jūras krastā.

3. MSM Academy Prāgā -  Izvēlies savu programmu: angļu valoda + futbols, dejas, fitness, teniss vai cīņas nodarbības. Salīdzinoši ar citām nometnēm, izmaksas ir zemākas.

4. ASV + Kanāda (12-18 g.v.) - vienreizīgs apvienojums - viena brauciena laikā apmeklēsiet 2 Ziemeļamerikas valstis!

5. STS Coast to Coast, ASV (13-18 g.v.) - 15 štati 3 nedēļās jeb neaizmirstams brauciens ar mini busu no Losandželosas līdz pat Ņujorkai!

6. Ņujorka RLT skola (12-18 g.v.) 

Vairāk informācijas par grupu braucieniem pasts@durbe.edu.lv

 

Ja Tavs sapnis ir apmeklēt lielo iespēju zemi Ameriku, uzņemt selfiju Taimskvērā, satikt kādu Holivudas slavenību, pastaigājoties pa modernajām Losandželosas ielām, un apbrīnot dabas skaistumu Lielajā Kanjonā, tad STS Coast to Coast nometne ir radīta tieši Tev! Mēs ar prieku piedāvājam 2018. gada jaunumu – 15 štati 3 nedēļās jeb neaizmirstams brauciens ar minibusu no Ņujorkas līdz pat Losandželosai! Pa ceļam Tu paviesosies lielākajās un...uzzini vairāk
MSM Academy ir staptautiskā valodu skola, kas darbojas Čehijas galvaspilsētā Prāgā. Atšķirībā no citām valodu skolām, MSM piedāvā piecas neparastas un aizraujošas tematiskās angļu valodas nometnes jauniešiem - futbola, fitnesa un tenisa akadēmiju. Ja arī Tev sports ir neatņemama dzīves sastāvdaļa – ieskaties! Skolēni, kuri vēlas vairāk laika veltīt romantiskās Prāgas izpētei, var izvēlēties klasisko nometni ar angļu valodas nodarbībām un plašu...uzzini vairāk
Šī gada vasarā grupas braucienam piedāvājam vienu no mūsu individuālo klientu iemīļotākajām angļu valodas skolām Braitonā – Brighton Language College (BLC), kura šogad ir izstrādājusi īpašu piedāvājumu tieši EC Durbe bērniem un jauniešiem no 12 līdz 17 gadu vecumam!uzzini vairāk
Vasara Ņujorkā jeb "Lielā ābola" izmeklēšana! "Lielais ābols", kontrastu pilsēta, otrā Roma un protams - pasaules galvaspilsēta - tik dažādi tiek saukta Ņujorka. Tā ir viena no lielākajām pasaules pilsētām un lielākā pilsēta ASV, kas atrodas austrumu krastā. Kopā ar jauniešiem no visas pasaules Tev būs lieliska iespēja iepazīties ar šo dinamisko pilsētu. Pēc interesantām un aizraujošām angļu valodas nodarbībām Tevi sagaida izklaides, sporta...uzzini vairāk
STS Malta/ STS Мальта
Ar lielu prieku piedāvājam bērniem pavadīt 3 neaizmirstamas nedēļas apgūstot angļu valodu vienmēr saulainajā un aizraujošajā Maltā! STS Language Schools jau kopš 1958. gada īpaši specializējas valodas kursu bērniem un jauniešiem organizēšanā. No rītiem studentus gaida interesantas un izglītojošas angļu valodas stundas, pēcpusdienās ir dažādas aktivitāšu programmas, bet vakaros - kluba vakari, diskotēkas, filmu un karaokes pasākumi. Aizrautīga, jaunu iespaidu pilna un darbīga - lūk, kāda var būt Tava 2018. gada vasara!uzzini vairāk
Vai gan būtu pieļaujams, esot Amerikas austrumu krastā, neapmeklēt vareno Ņujorku? Nē! Vai ir iespējams, esot Amerikā, pie reizes apciemot Kanādu? Jā! Mēs ar lielu prieku Jums piedāvājam pašu populārāko jauniešu programmu, kurā ir ietverts 3 nedēļu mācību kurss angļu valodā + tūre Kanādā! Jūsu vasaras nometne sākas ar neaizmirstamu braucienu uz Kanādu, jums tikai jābūt gataviem šai plašajai pozitīvo emociju gammai. Jūs ieraudzīsiet Niagāras Ūdenskritumu (gan dienā, gan vakarā), izbaudīsiet skaisto Toronto un Tūkstoš Ezeru rajonu, pabūsiet Otavā un franciski runājošajā Monreālā ( tai skaitā Formula 1 salā un pazemes pilsētā), kā arī daudzās citās vietās. Tūre noslēgsies ar divu dienu ekskursiju uz Ņujorku un, varat būt droši, - Jūs ieraudzīsiet pašas galvenās un skaistākās nekad nerimstošās pilsētas vietas!uzzini vairāk

Pieraksties jaunumu saņemšanai!

Uzzini par jaunāko un aktuālako informāciju par valodu kursiem, izglītību ārzemēs, vasaras nometnēm, ka arī par īpašiem piedāvajumiem, pieraksties!