Valodu kursi ārzemēs > Malta

Grupu brauciena nometnes no 13-18 gadiem !
STS Language Schools ir īpaši specializējušās valodas kursu bērniem un jauniešiem  organizēšanā jau kopš 1958. gada. Tiek piedāvāti dažādi valodu kursi visiem valodas zināšanu līmeņiem.
Ar lielu prieku piedāvājam arī mūsu bērniem pavadīt 3 neaizmirstamas nedēļas apgūstot angļu valodu vienmēr saulainajā un aizrautību piedāvājošajā Maltā!
No rītiem studentus gaida interesantas un izglītojošās angļu valodas stundas, pēcpusdienās ir dažādas aktivitāšu programmas, bet vakaros ir kluba vakari, diskotēkas, filmu un karaokes pasākumi.

 Izklaides programma bērniem un jauniešiem:

* Pus dienas izbrauciens ar kuģi uz Komino salu un slaveno Zilo Lagūnu
* Ekskursijas uz Maltas galvaspilsētu Valettu
* Atpūta slavenajās Maltas pludmalēs
* Diskotēkas, karaoke vakari, volejbols un, protams, iepirkšanās :)!

Aizrautīga, jaunu iespaidu pilna un darbīga - lūk, kāda var būt tava 2016. gada vasara!

 Atrašanās vieta Studenti mācās St.Nicholas College, kura atrodas apmēram 10 minūšu braucienā no viesnīcas un viesģimenēm. Skolas telpas ir plašas, gaišas un skolu teritorijām blakus atrodas brīnišķigi, klusi rajoni.

Angļu valoda ir viena no divām oficiālajām valsts valodām Maltā un tieši tāpēc tā ir ideāla vieta angļu valodas studijām un siltā, vilinoša Vidusjūras klimata baudīšanai.
Studenti šeit var iepazīt Maltas salas, kuras raksturotas kā viens liels, aizraujošs brīvdabas muzejs. Maltas sala ir izvietojusies paša Vidusjūras vidū 90 km attālumā no Sicīlijas un 230 km no Āfrikas ziemeļu krasta. Galvenās arhipelāga salas - Malta, Gozo, Komino. Arhipelāgā dzīvo mazāk kā 400 000 iedzīvotāju.
Pastaigas pa šaurajām, vēsturiskajām ieliņām, peldes siltajā Vidusjūrā ar tās dzidro ūdeni, saules vannas pludmalēs, jaunu ūdenssporta veidu izmēģināšana - tas viss Tevi sagaida, ja izvēlēsies pavadīt 3 vasaras nedēļas STS angļu valodas nometnē Maltā!

Skolas priekšrocības

Cenā iekļauts:

  • 20 stundas angļu valodas nedēļā
  • dzīvošana skolas izvēlētajā 4* viesnīcā  2-4vietīgās istabiņās ar brokastīm un vakariņām 
  • katru dienu dažādas kultūras aktivitātes, tai skaitā disco 2 reizes nedēļā
  • sporta spēles
  • 2 ekskursijas uz Valettu un citām pilsētām
  • skolas izsniegtā braukšanas kartiņa

  Dzīvošanas iespējas:

  • Dzīvošana skolas izvēlētajā 4* viesnīcā Ramla Bay Resort  2-4vietīgās istabiņā,  ir arī baseins, pie kura notiek dažādas vakaru aktivitātes. 
STS Malta/ STS Мальта

Vecums: 13-17 gadi
Nometnes datumi 2019.gadā: 7. jūlijs - 29. jūlijs

Aizrautīga, jaunu iespaidu pilna un darbīga - lūk, kāda var būt Tava 2018. gada vasara! STS Language Schools jau kopš 1958. gada īpaši specializējas valodas kursu bērniem un jauniešiem organizēšanā. Tiek piedāvāti dažādi valodu kursi visiem valodas zināšanu līmeņiem.
Ar lielu prieku piedāvājam arī Jūsu bērniem pavadīt 3 neaizmirstamas nedēļas apgūstot angļu valodu vienmēr saulainajā un aizraujošajā Maltā!
No rītiem studentus gaida interesantas un izglītojošas angļu valodas stundas, pēcpusdienās ir dažādas aktivitāšu programmas, bet vakaros - kluba vakari, diskotēkas, filmu un karaokes pasākumi.

Atrašanās vieta:
Studenti mācās St.Nicholas College, kura atrodas apmēram 10 minūšu braucienā no viesnīcas un viesģimenēm. Skolas telpas ir plašas, gaišas un skolu teritorijām blakus atrodas brīnišķigi, klusi rajoni. Angļu valoda ir viena no divām oficiālajām valsts valodām Maltā un tieši tāpēc tā ir ideāla vieta angļu valodas studijām un siltā, vilinošā Vidusjūras klimata baudīšanai. Studenti šeit var iepazīt Maltas salas, kuras raksturotas kā viens liels, aizraujošs brīvdabas muzejs. Maltas sala ir izvietojusies pašā Vidusjūras vidū, 90 km attālumā no Sicīlijas un 230 km no Āfrikas ziemeļu krasta. Galvenās arhipelāga salas - Malta, Gozo, Komino. Arhipelāgā dzīvo mazāk kā 400 000 iedzīvotāju. Pastaigas pa šaurajām, vēsturiskajām ieliņām, peldes siltajā Vidusjūrā ar tās dzidro ūdeni, saules vannas pludmalēs, jaunu ūdenssporta veidu izmēģināšana - tas viss Tevi sagaida, ja izvēlēsies pavadīt 3 vasaras nedēļas STS angļu valodas nometnē Maltā!

Cena (ar dzīvošanu viesģimenē):

3 nedēļas: 1750 EUR 
2 nedēļas: 1350 EUR 

 

Cena  (ar dzīvošanu kurortviesnīcā - var izvēleties no 2 viesnīcām):
3 nedēļas: 2330 EUR 
2 nedēļas:  1550 EUR
 
Cenā iekļauts:

* 20 angļu valodas stundas nedēļā;
* Dzīvošana skolas izvēlētajā 4* viesnīcā 2-4vietīgās istabiņās ar brokastīm un vakariņām vai viesģimenē 2-4vietīgās istabiņās ar trīsreizēju ēdināšanu (pusdienas iepakotā veidā);
* Katru dienu dažādas kultūras aktivitātes, tai skaitā diskotēka 2 reizes nedēļā;
* Sporta spēles;
* 2 ekskursijas uz Maltas galvaspilsētu Valletu, kā arī citām pilsētām;
* Transfēri atbraucot un prombraucot, kā arī visi pārbraucieni nomentes laikā.

Dzīvošanas iespējas:
Dzīvošana skolas izvēlētajā 4* viesnīcā Ramla Bay Resort  vai Sun Crest 2-4vietīgās istabiņās. Viesnīcās ir arī baseins, pie kura notiek dažādas vakaru aktivitātes. Vari izvēlēties arī dzīvošanu jaukā viesģimenē.

Aktivitātes:
* Nepilnas dienas izbrauciens ar kuģi uz Komino salu un slaveno Zilo Lagūnu;
* Ekskursijas uz Maltas galvaspilsētu Valletu;
* Atpūta slavenajās Maltas pludmalēs;
* ​Diskotēkas, karaoke vakari, volejbols un, protams, iepirkšanās :)!

Papildus izdevumi:
Aviobiļete
Apdrošināšana

Ieskaties intervijā par skolnieku Luīzes un Ernesta piedzīvojumiem Maltā! 

Uzzini interesantus faktus par Maltu un dodies ceļā!

 

Vēl iesakām pievērst uzmanību šādiem grupu braucieniem:

Braitona: 14. jūlijs - 28. jūlijs

Prāga: 1. jūlijs - 30. jūlijs; 1. augusts - 30. augusts

ASV+Kanāda: 23. jūlijs - 19. augusts

Ņujorka: 25. jūnijs - 8. jūlijs

ASV Coast to Coast: 1. jūlijs - 21. jūlijs

 

 

Pieraksties jaunumu saņemšanai!

Uzzini par jaunāko un aktuālako informāciju par valodu kursiem, izglītību ārzemēs, vasaras nometnēm, ka arī par īpašiem piedāvajumiem, pieraksties!