Brīdinājuma ziņojums

The subscription service is currently unavailable. Please try again later.

Krievu valoda mini grupās

IC Durbe 20 gadu ilgā pieredze, kā arī EAQUALS un IZM akreditācija sniedz visaugstākās mācību kvalitātes un efektivitātes garantiju.

Mācības mini grupās, pateicoties augstajai mācību procesa intensitātei un pasniedzēju individuālajai pieejai, Jums ļaus ātri sasniegt vēlamos rezultātus. Jūs attīstīsiet lasīšanas, klausīšanās, rakstīšanas un runāšanas prasmes, kā arī nostiprināsiet gramatikas zināšanas.

IC Durbe mācību sistēmas ietvaros pasniedzēji nodarbībās izmanto visaugstāk novērtēto komunikatīvo mācību metodi, kas nodrošina maksimāli efektīvu valodas apguvi, it sevišķi komunikācijas iemaņu attīstību. Jau kopš pirmās nodarbības Jūs aktīvi pielietosiet apgūstamo svešvalodu un papildināsiet vārdu krājumu. 

Kursa ilgums: 8 nedēļas, 32 akadēmiskās stundas
Regularitāte: 2 reizes nedēļā, 2 akadēmiskās stundas no 18:10 līdz 19:40
Zināšanu līmenis: A1-B2
Kursa dalībnieku skaits: 4-7
Kursa cena: 199 EUR. 

Skatieties kursa sākuma datumus šeit!

ISIC vai ITIC kartes īpašniekiem – 15% atlaide
3+ Ģimenes kartes īpašniekiem – 20% atlaide

Uzziniet par Jūsu sasniegumiem kursos šeit!

Krievu valodas apguve IC Durbe sniegs Jums ne tikai jaunas zināšanas un pārliecību, bet arī patīkamas atmiņas par mācību procesu! Izglītojamie augstu novērtē brīvo un draudzīgo atmosfēru nodarbībās un pasniedzēju profesionalitāti:

„Patika, ka katra nodarbība bija citādāka, mēs daudz lasījām, atkārtojām un apguvām gramatiku” – Evita.

„Man patika, ka visas nodarbības tika pasniegtas krievu valodā, ātrais mācību temps palīdzēja man būtiski uzlabot savas zināšanas” – Andreass.

Papildu informāciju varat iegūt, rakstot pasts@durbe.edu.lv vai zvanot 67223122.

 

Uzzini, kāpēc ārzemnieki izvēlas "EC Durbe" skolu!

Reģistrējies šeit!

Pieraksties jaunumu saņemšanai!

Uzzini par jaunāko un aktuālako informāciju par valodu kursiem, izglītību ārzemēs, vasaras nometnēm, ka arī par īpašiem piedāvajumiem, pieraksties!