Krievu valoda mini grupās

Krievu valoda mini grupās

IC Durbe 20 gadu ilgā pieredze, kā arī EAQUALS un IZM akreditācija sniedz visaugstākās mācību kvalitātes un efektivitātes garantiju.

Apgūstot krievu valodu, Jūs attīstīsiet lasīšanas, klausīšanās, rakstīšanas un runāšanas prasmes, kā arī nostiprināsiet gramatikas zināšanas.

Mācības mini grupās, pateicoties augstajai mācību procesa intensitātei un pasniedzēju individuālajai pieejai, Jums ļaus ātri sasniegt vēlamos rezultātus.

IC Durbe mācību sistēmas ietvaros pasniedzēji nodarbībās izmanto visaugstāk novērtēto komunikatīvo mācību metodi, kas nodrošina maksimāli efektīvu valodas apguvi, it sevišķi komunikācijas iemaņu attīstību. Jau kopš pirmās nodarbības Jūs aktīvi pielietosiet apgūstamo svešvalodu un papildināsiet vārdu krājumu. 

Cilvēku skaits klasē: 4-7 cilvēki;
Līmenis: A1-B2;
Mācību intensitāte: divas reizes nedēļā – pirmdienās un trešdienās vai otrdienās un ceturtdienās;
Mācību laiki: 17:10 – 19:20 vai 18:10-20:20;
Kursa ilgums: 3 mēneši (66 akadēmiskās stundas);
Cena: 330 EUR par pirmo semestri un 310 EUR par nākamo semestri, ja students piesakās turpmākajām mācībām un veic pirmo iemaksu (ne mazāk kā 200 EUR apmērā) ne vēlāk kā 1 mēnesi pirms pašreizējā semestra beigām.

ISIC vai ITIC kartes īpašniekiem – 15% atlaide
3+ Ģimenes kartes īpašniekiem – 20% atlaide

Krievu valodas apguve IC Durbe sniegs Jums ne tikai jaunas zināšanas un pārliecību, bet arī patīkamas atmiņas par mācību procesu! Izglītojamie augstu novērtē brīvo un draudzīgo atmosfēru nodarbībās un pasniedzēju profesionalitāti:

„Patika, ka katra nodarbība bija citādāka, mēs daudz lasījām, atkārtojām un apguvām gramatiku” – Evita.

„Man patika, ka visas nodarbības tika pasniegtas krievu valodā, ātrais mācību temps palīdzēja man būtiski uzlabot savas zināšanas” – Andreass.

Skatieties kursa sākuma datumus visiem valodas zināšanu līmeņiem šeit!

Papildu informāciju varat iegūt, rakstot sandra@durbe.edu.lv vai zvanot 67223122.

Kreivu valodas kursi mini grupās
Kreivu valodas kursi mini grupās
Kreivu valodas kursi mini grupās
Kreivu valodas kursi mini grupās

Pieraksties jaunumu saņemšanai!

Uzzini par jaunāko un aktuālako informāciju par valodu kursiem, izglītību ārzemēs, vasaras nometnēm, ka arī par īpašiem piedāvajumiem, pieraksties!