TELC eksāmens

Izglītības centrs Durbe piedāvā kārtot TELC eksāmenu krievu valodā, lai pierādītu savas valodas zināšanas un lietošanas prasmes!

TELC eksāmenu var kārtot visos zināšanu līmeņos no A1 līdz B2 un tas balstīts uz Eiropas kopējām pamatnostādnēm valodu mācīšanā, apguvē un valodas prasmju pārbaudē (The Common European Framework of Reference for Languages), kas garantē Jūsu eksāmena rezultātu atzīšanu visā pasaulē.

TELC eksāmens ir lielisks personīgām, mācību vai darba vajadzībām, tas pārbauda vispārējo valodas kompetenci un fokusējas uz komunikatīvām prasmēm. Lai sekmīgi un bez liekām raizēm nokārtotu TELC eksāmenu, IC Durbe piedāvā individuālo sagatavošanas moduli TELC eksāmenam. Tas tiek piedāvāts tieši eksāmena kārtošanas nedēļā (eksāmens ir piektdien) un iepazīstina izglītojamo ar eksāmena saturu, struktūru un eksāmena uzdevumu paraugiem. Vienā modulī ir 5 stundas.

Cenas:

 

Grupā

Individuāli

Eksāmens A1 vai A2

70 EUR

190 EUR

Eksāmens B1 vai B2

110 EUR

225 EUR

Sagatavošanas modulis

-

240 EUR

TELC eksāmena sagatavošanās modulim jāpiesakās ne vēlāk kā 4 nedēļas pirms eksāmena kārtošanas.

 

Reģistrējieties šeit!

Pieraksties jaunumu saņemšanai!

Uzzini par jaunāko un aktuālako informāciju par valodu kursiem, izglītību ārzemēs, vasaras nometnēm, ka arī par īpašiem piedāvajumiem, pieraksties!