Brīdinājuma ziņojums

The subscription service is currently unavailable. Please try again later.

Valodu skola

Nav noslēpums, ka labas svešvalodu zināšanas paver plašas iespējas studijām ārzemēs un sniedz priekšrocības darba tirgū gan Latvijā, gan ārvalstīs. Ja esat apņēmušies šogad papildināt savas zināšanas, pirmais solis ir pareizā valodu centra izvēle. Education Centre Durbe ir uzticams un profesionāls partneris ar 20 gadu pieredzi, kas piedāvā angļu, latviešu un krievu valodas kursus visiem zināšanu līmeņiem mini grupās vai individuāli.

Esam vienīgais EAQUALS starptautiski akreditētais valodu centrs Latvijā, kas neapšaubāmi apliecina visaugstākos kvalitātes standartus un tiekšanos uz izcilību, kā arī sniedz saviem klientiem mācību efektivitātes garantiju. Valodu apguve Education Centre Durbe Jums sniegs gan jaunas zināšanas un pārliecību, gan arī patīkamas atmiņas par mācību procesu.

Kā mēs padarām svešvalodu apguvi vieglu un aizraujošu? Mūsu mācību sistēmas ietvaros pasniedzēji nodarbībās izmanto komunikatīvo mācību metodi, kas nodrošina maksimāli efektīvu valodas apguvi. Metodes panākumu atslēga – uzsvars uz komunikācijas iemaņu pilnveidošanu. Jau kopš pirmās nodarbības Jūs aktīvi pielietosiet apgūstamo svešvalodu un papildināsiet vārdu krājumu. Mācību laikā Jūs attīstīsiet visas valodu prasmes – lasīšanu, klausīšanos, rakstīšanu un runāšanu –, kā arī apgūsiet attiecīgā zināšanu līmeņa gramatiku. Ir pierādīts, ka šāda pieeja ļaus Jums nostiprināt pārliecību par savām valodas prasmēm. Maksimālais dalībnieku skaits mini grupās ir 7, līdz ar to tiek nodrošināta augsta mācību intensitāte un individuāla pasniedzēju pieeja, kas ļaus Jums ātri sasniegt vēlamos rezultātus.

Viena no lielākajām vērtībām mūsu uzņēmumā ir profesionālie, atraktīvie un radošie pasniedzēji, kuri ir pieredzes bagāti un motivēti radošam darbam ar katru mūsu studentu. Viņi iemācīs Jums lietot valodu ikdienā, kā arī dos līdzi lielisku valodas izjūtu visai turpmākajai dzīvei. Valodu apguve ar EC Durbe pasniedzējiem ir jautra - ar spēlēm un dažādiem praktiskiem uzdevumiem, interaktīva - ar video un audio materiāliem. Rezultātā, pēc kursu pabeigšanas, Jūs būsiet pozitīvi pārsteigti un gandarīti, ka protat komfortabli sarunāties svešvalodā bez valodu barjeras, gramatiski pareizi rakstīt un veidot teikumus, kā arī saprast tekstus un dažādu cilvēku sacīto.

Savukārt uzņēmumiem, kuru darbiniekiem vai menedžeriem nepieciešams uzlabot svešvalodu zināšanas, piedāvājam valodu apguvi grupās vai individuāli, mūsu skolā vai Jūsu uzņēmuma telpās. Izvēloties Education Centre Durbe pakalpojumus, Jūs saņemsiet saimnieciski izdevīgu risinājumu un individuāli sastādītu mācību programmu, kas balstīta uz rūpīgu vajadzību analīzi. Sūtiet cenu pieprasījumu uz pasts@durbe.edu.lv vai zvaniet 67844499 un saņemiet piedāvājumu, kas piemērots tieši Jums!

Speriet pirmo soli pretī panākumiem un piesakieties jau tagad! Vairāk informācijas par valodu kursiem, cenām un sākuma datumiem skatīt šeit.

Pieraksties jaunumu saņemšanai!

Uzzini par jaunāko un aktuālako informāciju par valodu kursiem, izglītību ārzemēs, vasaras nometnēm, ka arī par īpašiem piedāvajumiem, pieraksties!