Vasara 2017: unikāla mediju nometne Londonā!

Vecums: 11 - 18 gadi
Nometnes datumi: 6. augusts - 20. augusts

Jaunieši, kuri meklē ko vairāk par standarta angļu valodas nometni, var atklāt savus slepenos talantus Katherine & King’s College of London (KKCL) vasaras nometnē! KKCL ir akreditēta skola, kas rīko dažādas angļu valodas tematiskās nometnes un uzņem jauniešus jau gandrīz 50 gadus. "In Go Create! English" nometnē katrs pārliecināsies par nometnes unikalitāti, jo tā spēj sevī savienot visu, kas nepieciešams mūsdienu jaunietim – jaunas iemaņas, galvu reibinošu izklaidi un aizraujošas ekskursijas. Valodas apgūšana tiek apvienota ar tādām interesantām tematiskajām programmām kā animācija, filmu veidošana, mūzikas un video producēšana, fotografēšana, dizains, televīzija un intervijas, radio un mode. Tematiskās programmas katru nedēļu mainās, līdz ar to jaunieši ik nedēļu izmēģinās ko interesantu un atklās jaunus talantus.

Par nometni: 
Nometnes mērķis ir pievērsties angļu valodai, lietojot to praksē – apspriežot idejas, risinot problēmas un izpaužot savu radošumu. Tā ir unikāla ar to, ka jaunieši iegūst praktiskas iemaņas tematisko programmu laikā, kuras ikdienā gūt ir gandrīz neiespējami. Visi pasniedzēji ir radoši, kvalificēti, ar lielāko prieku palīdz un iesaistās darba procesā. Nodarbību laikā tiek izmantots plašs mācību materiālu klāsts un jaunākās tehnoloģijas.

Nometnes tematiskās programmas:
Filmu veidošana. Skolēniem būs iespēja izpausties savās fantāzijās, uzrakstīt pašiem savu scenāriju un realizēt to dzīvē. Kad filma ir rediģēta un pabeigta, jaunieši vēro galarezultātu un apspriež svarīgākos filmas momentus.

Mūzikas un video producēšana. Vispopulārākā tematiskā programma, kurā tiek apgūtas labas runas nianses, tiek izveidotas muzikālās grupas, sacerētas jaunas dziesmas un mūzika ar modernāko datorprogrammu palīdzību. Gala rezultāts tiek novērtēts jau nedēļas beigās!

Animācija. Jaunieši izmanto interneta aplikācijas, lai veidotu paši savu animācijas stāstu ar foniem, mūzikas un skaņas efektiem. Skolēni veido paši savu televīzijas šovu, izmantojot jaunāko aprīkojumu vai iejūtas radio vadītāja „ādā”.

Žurnalistika. Piedzīvojot tūri pa BBC (Apvienotās Karalistes raidorganizācija), studenti dodas Londonas ielās ar mikrofonu, kameru un pārējo aprīkojumu, lai iepazītos ar Londonas ikdienu. Tiek apspriesti dažādi jautājumi un situācijas, kuras pēc tam pārrunā mācību klasē.

Web dizains. Studenti var rakstīt pastkartes un sūtīt tās uz mājām, apspriest savus piedzīvojumus pa tālruni, bet vislabākais risinājums ir izveidot pašam savu blogu! Tiek apgūtas vissīkākās nianses par internetu, mājas lapām, inovācijām un blogu. Kad viss ir gatavs bloga izveidei, tad viss, kas notiek nometnes laikā, tiek lepni izvietots jau personīgajā blogā.

Atrašanās vieta:
Skola atrodas Lielbritānijā, valstī ar apbrīnojamu vēsturi, pasakainiem dabas skatiem un noslēpumainām pilsētām. Populārākā "In Go Create" nometne atrodas vienā no pasaules apmeklētākajām pilsētām – Londonā.
Herova: Skolas galvenā ēka atrodas Londonā, vienā no pasaules apmeklētākajām pilsētām, drošā un klusā Herovas priekšpilsētā, 19. gadsimta ēkā. Apkārtne ir slavena ar savu apbrīnojamo tīrību un ainavām, tikai 30 minūšu attālumā no Hītrovas lidostas. Visas mācību klases ir aprīkotas ar mūsdienīgām iekārtām, saulainām, gaišām telpām, ērtu atpūtas telpu un kafetēriju. Pikadilijas līnijas metro stacija atrodas 5 minūšu gājienā no skolas, kas ērti ļauj nokļūt vēlamajā vietā.

Aktivitātes:
Studenti brauc uz šo nometni ne tikai mācīties. Tiek rīkoti arī dažādi izbraucieni, tūres pa tuvākajām pilsētām, ekskursijas un pasākumi, lai jaunieši praktizētu iegūtās zināšanas, iepazītu viens otru un izklaidētos.
Londonas tūre: Nometnes personāls vēlas pārliecināties, ka ikviens novērtē pilsētas apbrīnojamo skaistumu. Tāpēc ļoti bieži tiek rīkotas tūres uz dažādām Londonas ievērojamākajām vietām, piemēram, Taueru, Vēstures muzeju, Londonas panorāmas ratu, Britu muzeju, Bekingemas pili, Zinātnes muzeju, Vestminsteras abatiju, Trafalgaras laukumu, Konventa dārzu.

Ekskursijas ārpus pilsētas:
Londona ir pasakaina, bet ir arī daudz citu pilsētu, kuras vērts izzināt, to skaitā: Braitona, Stounhedža, Oksforda, Kembridža, Vindzora, Bāta, Stratforda, Noridža.

Pasākumi:
Boulings, golfs, teniss, futbols, volejbols, frīsbijs, barbekjū, peldēšana, „meža dārgumu medības”, spēļu, filmu, viktorīnu nakts, talantu šovs.

Dzīvošana: 
Naktsmītne, bez šaubām, ir viens no svarīgākajiem nometnes aspektiem. Jaunieši dzīvo draudzīgās viesģimenēs divvietīgās istabās. Ņemot vērā, ka Londona ir viena no multikulturālākajām pilsētām pasaulē, viesģimene var būt citas nacionalitātes.

Ēdināšana: 
Brokastis, pusdienas un vakariņas

Jauniešu atsauksmes:

Izlasi, ko par nometni saka mūsu studente Dārta Frančeska.

„Vienlaicīgi mēs apgūstam angļu valodu un lieliski izbaudām laiku – tā ir vislabākā mācību metode!” Rodrigo, Spānija
„Mana angļu viesģimene bija lieliska!” Natalia, Spānija
„Manuprāt, nodarbības bija tiešām lieliskas, mēs veidojām paši savu mūziku, multfilmas, filmas, varēja veidot pat šausmu filmas. Mūsu pasniedzēji pat palīdzēja mums ar šausminošiem specefektiem!” Lingfeng, Ķīna
„Esmu pārliecināts, ka jaunieši iemīlēs šo nometni! Paldies KKCL par lieliski pavadīto laiku Londonā!” Narek, Armēnija

Kopējā informācija:
Maksimālais skolēnu skaits klasē: 15 cilvēki
Nodarbību skaits nedēļā: 20 nodarbības (15 angļu valodas nodarbības un 5 tematiskās nodarbības nedēļā)
Vienas nodarbības ilgums: 60 minūtes

Cena: 1350 GBP + 30 EUR

Cenā iekļauts:
* Nodarbības
* Mācību materiāli
* Transfērs
* Dzīvošana
* Ēdināšana
* Ekskursijas

Cenā nav iekļauts:
Aviobiļete
Apdrošināšana
Nedēļas braukšanas karte Harrow, kartiņas cena: 11-15 gadu vecumam: 55.20 GBP; 16+: 110.40 GBP

Ievērtē arī citus 2017. gada grupu braucienus:

Malta: 9. jūlijs - 30. jūlijs

Braitona: 16. jūlijs - 30. jūlijs

ASV+Kanāda: 23. jūlijs - 19. augusts

Prāga: 1. jūlijs - 30. jūlijs; 1. augusts - 30. augusts

Ņujorka: 25. jūnijs - 8. jūlijs

ASV Coast to Coast: 1. jūlijs - 21. jūlijs

Pieteikums mācībām

Līgumslēdzējs
Informācija par braucēju
Atsevišķām skolām un programmām iespējama papildus maksa par pavadoņa pakalpojumu izmantošanu.
paskaidrojums, apraksts
Kontatkpersona
Ja ir tikusi izvēlēta dzīvošana

Pieraksties jaunumu saņemšanai!

Uzzini par jaunāko un aktuālako informāciju par valodu kursiem, izglītību ārzemēs, vasaras nometnēm, ka arī par īpašiem piedāvajumiem, pieraksties!