Vasara franču ģimenē!

Vasaras brīvdienas Francijā - Vive la France!

Tiem skolēniem, kuri mācās franču valodu, kuri vēlētos atpūsties Francijā un uzlabot savas franču valodas zināšanas nepiespiestā atmosfērā, iesakām vasaras programmu – Vasara franču ģimenē! Lieliska iespēja par izdevīgu cenu! Bez mācību grāmatām, bez satraucošajiem stundu zvaniem, bez stesa. Izvēlaties savu brīvdienu ilgumu un izbaudiet Franciju!

Programmas mērķis – dažas nedēļas iedzīvoties franču ģimenē, uzzināt tās tradīcijas un ieražas, jauki pavadīt laiku un paralēli tam visam uzlabot savas franču valodas zināšanas. Šī skaistā valoda būs Tev apkārt katru dienu un visur. Lai Tu sajustos vēl pārliecinātāks, pirmajās 2 nedēļās vari izvēlēties arī 15 neformālās franču valodas nodarbības (tās vada jebkurš ģimenes loceklis, kuram ir attiecīgā kvalifikācija), kas palīdzēs Tev turpmāk justies daudz ērtāk Francijā.

Franču ģimene – ģimenes, kuras šajā programmā uzņem studentus, ir entuziasti, kuri to izvēlas darīt brīvprātīgi, tieši tāpēc programmas izmaksas ir tik pievilcīgas. Šie cilvēki vēlas dot iespēju bērniem un jauniešiem no visas pasaules ieraudzīt un iepazīt Franciju, uzzināt vairāk par tās kultūru, parādīt, kā ikdienā dzīvo šīs valsts iedzīvotāji, ko viņi mīl darīt brīvajā laikā. Iespējams, ka Tev parādīsies franču „ brālis” vai „ māsa”, kas sniegs papildus pozitīvās emocijas. Uz laiku kļūstot par daļu no franču ģimenes, iespējams, ka Tev būs arī nelieli mājas darbi, tādi kā galda klāšana, vakariņu pagatavošana vai puķu laistīšana. Ģimenes pienākumos neietilpst obligāta kultūras pasākumu organizēšana , bet visas ģimenes vienmēr cenšas ieplānot kādu interesantu braucienu brīvdienās, gājienu uz kino vai kādu sporta pasākumu Tavas vizītes laikā. Bet atceries, ka visas izklaides Tu apmaksa pats (aptuveni 100EUR kabatas naudas ir pietiekami).

Dzīvošana
Dažas ģimenes dzīvo netālu no Parīzes, bet var būt arī citas lielākas un mazākas Francijas pilsētas, romantiskie ciemati vai fermas. Pēc programmas noteikumiem atteikties no piedāvātās ģimenes nedrīkst, jo studentam ir jābūt gatavam jauniem piedzīvojumiem un iespaidiem.

Papildus iespējas (pēc vēlēšanās):

15 individuālas franču valodas nodarbības neformālā gaisotnē – 395 EUR un/vai
 Programma „Parīzes izpēte” – 690 EUR

„Parīzes izpēte” – 4 dienas ilga programma, kuras laikā apmeklēsiet Parīzes skaistākajās un interesantākajās vietas. Parīzes iepazīšana notiek kopā ar kādu no ģimenes locekļiem, kurš nodrošinās aizraujošu laiku Francijas galvaspilsētā. Programmā iekļauts:

 • Brauciens ar kuģīti pa vakarīgo Sēnas upi
 • Versaļas pils apmeklējums
 • Došanās uz pasaulē slaveno Luvru
 • Ekskursija pa Monmartru un Parīzes Dievmātes Katedrāli
 • Latīņu kvartāla, Luksemburgas dārza un slavenās Boulevard St Germain apmeklējums
 • Un, protams, Eifeļa torņa apmeklēšana (3. līmenis)

Kopējā informācija:

 • Studentu vecums: 13-17 gadi
 • Programmas ilgums no 2 līdz 8 nedēļām (pēc izvēles)
 • Programmas datumi: no jūnija vidus līdz augusta beigām (ierašanās Francijā nedēļas nogalēs)
 • Pieteikumus un reģistrācijas anketas šai programmai iesniegt ne vēlāk kā 3 mēnešus pirms plānotā brauciena
 • Minimālais franču valodas līmenis – elementārais (pamatzināšanas)

Programmas izmaksas:

2 nedēļas: 1350 EUR

3 - 4 nedēļas: 1450 EUR

5 - 6 nedēļas:  1550 EUR

7 - 8 nedēļas: 1750 EUR

Programmas izmaksās iekļauts: Ģimenes piemeklēšana un administratīvie izdevumi, dzīvošana viesģimenē, trīsreizēja ēdināšana, sagaidīšana un pavadīšana Parīzes lidostā, apdrošināšana
 
Papildus izmaksas: aviobiļete uz Parīzi un atpakaļ, personīgie izdevumi
Dokumentu noformēšana un programmas koordinēšana 120 EUR

Pieteikums mācībām

Līgumslēdzējs
Informācija par braucēju
Atsevišķām skolām un programmām iespējama papildus maksa par pavadoņa pakalpojumu izmantošanu.
paskaidrojums, apraksts
Kontatkpersona
Ja ir tikusi izvēlēta dzīvošana

Pieraksties jaunumu saņemšanai!

Uzzini par jaunāko un aktuālako informāciju par valodu kursiem, izglītību ārzemēs, vasaras nometnēm, ka arī par īpašiem piedāvajumiem, pieraksties!