Brīdinājuma ziņojums

The subscription service is currently unavailable. Please try again later.

North Cedar Academy

North Cedar Academy ir privāta vidusskola, kas piedāvā unikālu mācību programmu un iespēju pēc vidusskolas absolvēšanas iestāties uzreiz trešajā kursā universitātē! Skola, dibināta 1962. gadā, atrodas nelielā pilsētiņā Ladysmith, Viskonsinas štatā, un tajā mācās 70 jaunieši, no kuriem 90% ir ārvalstu skolēni.

North Cedar Academy mērķis ir veicināt skolēnu akadēmiskos sasniegumus un personīgo izaugsmi, iecietību un izpratni par dažādām kultūrām, kā arī iesaistīšanos sabiedrībā. Mācību procesā tiek izmantotas modernākās tehnoloģijas un mācību metodes, lai nodrošinātu pēc iespējas pilnvērtīgāku un ātrāku programmas apguvi. Jūsu bērnam tiks nodrošināta relaksēta, mājīga un droša vide, kurā koncentrēties uz akadēmisko mērķu sasniegšanu. Audzēkņu drošība ir viena no prioritātēm. Neskatoties uz to, ka Ladysmith pilsēta un tās apkārtne ir atzīta par vienu no drošākajām visā štatā, skolas kampuss tiek apsargāts 24/7, kā arī noteikti stingri ierobežojumi apmeklētājiem. Izlasiet, ko par North Cedar Academy un galvenajām priekšrocībām saka skolas ārējo sakaru vadītājs Donalds Smits. 

Uzmanību! Interesē mācības North Cedar Academy? Piezvani uz 67223122 vai uzraksti uz pasts@durbe.edu.lv un uzzini  par iespēju saņemt stipendiju mācībām 9. un 10., un arī 11.klasē līdz pat 25.000 USD! 

Mācību programma

North Cedar Academy piedāvā mācību programmu 9. – 12. klasei.

9. un 10. klasē skolēni apgūst klasisko ASV vidusskolas programmu, kas sastāv no obligātajiem mācību priekšmetiem (angļu valoda, matemātika, ASV vēsture, fizika, ķīmija, sports, veselības mācība) un izvēles mācību priekšmetiem. Katram skolēnam tiek sastādīts individuāls mācību plāns, kura mērķis ir monitorēt audzēkņa sekmes un progresu.

11. un 12. klasē skolēni kopā ar University of Wisconsin (ASV valsts universitāšu reitingā atrodas augstajā 11. vietā!) studentiem paralēli apgūst universitātes programmu. Trīs dienas mācības norisinās universitātē, un divas dienas – North Cedar Academy. Papildus tam skolēni saņem sešas privātstundas nedēļā, lai palīdzētu veiksmīgi nokārtot universitātes kursus.

Jaunieši var izvēlēties sev interesējošos kursus tādās jomās kā antropoloģija, māksla, astronomija, bioloģija, bizness, ķīmija, IT, ekonomika, inženierzinātnes, ģeogrāfija, matemātika, filozofija, fizika, politika, psiholoģija, reliģija, socioloģija, valodas.

Absolvējot vidusskolu, skolēni saņem ne tikai atestātu par vidējo izglītību, bet arī 60 universitātes kredītpunktus un pirmā līmeņa augstāko izglītību! Visiem absolventiem ir divas izvēles iespējas – garantēta uzņemšana University of Wisconsin vai kredītpunktu pārnese uz kādu citu universitāti ASV, lai turpinātu studijas jau trešajā kursā. Pateicoties šai unikālajai programmai, jaunieši iegūst bakalaura grādu jau divu gadu laikā pēc vidusskolas!

Aktivitātes

Skolēni tiek iedrošināti iesaistīties ārpusklases aktivitātes un sabiedriskajā darbā, lai veicinātu personības izaugsmi un toleranci. Sadarbībā ar netālu esošo Ladysmith vidusskolu tiek piedāvātas neskaitāmas aktivitāšu programmas – skolēni var piedalīties šaha klubā, mākslas klubā vai spāņu valodas klubā, pievienoties skolas korim vai džeza grupai, kā arī nodarboties ar futbolu, tenisu, voljebolu, golfu, slēpošanu vai kādu citu sporta veidu.

Visa mācību gada garumā tiek organizēti dažādi atpūtas un izklaides braucieni (iepirkšanās, akvaparks u.tml). Turklāt apkārtējie meži, ezeri un kalni sniedz neskaitāmas iespējas atpūtai pie dabas.

Dzīvošana

Visi skolēni dzīvo North Cedar Academy rezidencē, no kuras paveras lielisks skats uz Flambeau upi. Rezidence atrodas skolas kampusa teritorijā. Jaunieši dzīvo divvietīgās istabās ar dalītu vannasistabu. Ēkā pieejama veļas telpa, virtuve, kurā audzēkņi var pagatavot uzkodas, mācību telpa un vairākas atpūtas telpas ar TV, Xbox un galda tenisu. Savukārt pagalmā paredzēta vieta ugunskuram.

Rezidencē dzīvo arī skolas pārstāvji, pie kuriem var griezties ar jebkuriem jautājumiem.

Mācību maksa

9. & 10. klasei – 39 945 USD gadā

11.& 12. klasei – 44 945 USD gadā

Mācību maksā iekļauts: mācības, mācību grāmatas u.c. materiāli, dzīvošana rezidencē, trīsreizēja ēdināšana, mācību ekskursijas un atpūtas braucieni. 

Papildu izmaksas: skolas pieteikuma maksa 150 USD, aviobiļete, apdrošināšana, kabatas nauda (skolas noteiktais minimums 2000 USD gadā), dokumentu noformēšanas maksa 350 EUR.

Pieteikšanās

Iesniedzamie dokumenti:

  • Pēdējo 2 gadu liecības
  • Pieteikuma forma
  • Motivācijas vēstule
  • Vecāku vēstule (raksturojums)
  • 2 rekomendācijas vēstules (viena – no angļu valodas skolotāja)
  • Pases kopija
  • Potēšanas pases kopija

Pēc pieteikuma saņemšanas tiek veikta Skype intervija ar skolas pārstāvi.

Pieteikšanās 2018./2019. mācību gadam – līdz 1. jūnijam.

 

Pieraksties jaunumu saņemšanai!

Uzzini par jaunāko un aktuālako informāciju par valodu kursiem, izglītību ārzemēs, vasaras nometnēm, ka arī par īpašiem piedāvajumiem, pieraksties!