Brīdinājuma ziņojums

The subscription service is currently unavailable. Please try again later.

Stover College

Viena no Anglijas dienvidrietumu krasta senākajām un zināmākajām privātskolām - Stover School. Skola iedvesmo savus studentus, viņu vecākus un vienkārši apmeklētājus jau no pirmajiem soļiem, ieejot tās teritorijā. Skaistā, iekoptā teritorija, kurā ir ne tikai skolas galvenā ēka, trīs studentu rezidences mājas, aktivitāšu un atsevišķu mācību priekšmetu ēkas, vairāki sporta laukumi, tenisa korti - tas viss rosina aktīvam mācību un brīva laika procesam.

Skolā mācās bērni un jaunieši jau no 3 gadu vecuma un pārstāv ne tikai Angliju un citas Eiropas valstis, bet arī daudzas Amerikas kontinenta, Āfrikas un salu valstu grupas. Neskatoties uz daudzajām nācijām, kuras sastopas Stoverā, skolā visi tiešām jūtas kā viena liela un draudzīga ģimene, ko nodrošina skolas vadība un visi šeit strādājošie - sākot no skolas skolotājiem, treneriem, rezidences mājas skolotājiem līdz pat skolas pavāriem - katram no viņiem patiesi rūp katra bērna un jaunieša labsajūta!

Skolas viena no devīzēm - tikai laimīgs skolēns var būt gudrs un pārliecināts par sevi!

Skolā mācību klases ir nelielas - katrā ir no 15-20 skolēniem, tādejādi katram pasniedzējs var pievērst īpašu uzmanību, palīdzēt izprast mācību vielu, attīstīt talantus un spējas katrā mācību priekšmetā. Skolēnu panākumi labi redzami daudzajās priekšmetu olimpiādēs, Stoveras skolas beidzēji uzrāda ļoti augstus rezultātus gan GCSE, gan A līmeņa mācību priekšmetu eksāmenos, daudzi no skolas beidzējiem savas studijas turpina ne tikai Anglijas, bet visas pasaules slavenākajās universitātēs, iegūst balvas un stipendijas.

Arī pēc ikdienas stundām katram jaunietim šeit noteikti ir ko darīt - dažādie brīva laika pulciņi - mākslas, mūzikas, sporta un citas aktivitātes. Skolā ļoti aktīvi darbojas trīs dažādi kori, stīgu un pūtēju orķestri, rok un pop mūzikas grupas, dziedāšanas privātnodarbības. Regulāri tiek organizēti dažādi koncerti ne tikai skolā, bet arī tuvākajā apkārtnē, jaunieši dodas koncertēt arī uz lielākajām Exeteras skatuvēm, kā arī reizi gadā tiek organizētas vizītes un koncerti kādā no Eiropas valstīm. Skolai ir arī pašai sava mūzikas ierakstu studija. Ja kādu interesē teātris - arī šo talantu var spoži attīstīt tieši Stoveras skolā!

Sports - tā ir dzīvība un tas domāts ikvienam! Šis moto skolā ir cieņā, tieši tāpēc sporta laukumiem ir atvēlēta 64 akrus liela teritorija - šeit ir gan slēgtie, gan atvērtie sporta laukumi, tenisa korti, golfa un kriketa spēles laukumi. Ļoti populāra lieta vecāko klašu studentu vidū ir savus spēkus izmēģināt izaicinājumiem pilnajā Duke of Edinburgh Award programmā, ar kuru galā tiek tikai stiprākie, izveicīgākie un izturīgākie jaunieši.

Dzīvošanai skolas audzēkņiem tiek piedāvātas trīs ļoti labiekārtotas skolas rezidences. Jaunāko klašu audzēkņi dzīvo 3-5 vietīgās istabiņās, bet sākot no 15 gadu vecuma tiek piedāvāts dzīvot vienvietīgās vai divvietīgās istabiņās. Katrai rezidences mājai ir arī savi "vecāki", kuri 24 stundas diennaktī ir atbildīgi par skolēnu drošību un labsajūtu.

Ņemot vērā to, ka privātskolās vietu skaits ir ļoti ierobežots, iesakām sākt interesēties par kādu no tām un kārtot dokumentus jau oktobrī-novembrī, lai Jūsu bērnam tiešām būtu garantēta vieta mācībām no septembra. Atsevišķos gadījumos skolas var piedāvāt arī brīvo vietu, ja lēmumu par mācībām pieņemat tikai pavasarī.

Mācību izmaksas: no 5890 GBP - 7940 GBP semestrī

Pieraksties jaunumu saņemšanai!

Uzzini par jaunāko un aktuālako informāciju par valodu kursiem, izglītību ārzemēs, vasaras nometnēm, ka arī par īpašiem piedāvajumiem, pieraksties!