Sussex Coast College Hastings

Sussex Coast College Hastings piedāvā divgadīgu International Baccalaureate ( IB ) Diploma Programme, kura paredzēta vecāko klašu audzēkņiem 16 - 19 gadu vecumā. Studenti ir no visas pasaules, tai skaitā no Indijas, Nepālas, Tibetas, Nigērijas, Polijas, Latvijas, Dānijas, Vācijas, Ungārijas, Zimbabves, Zambijas un Lielbritānijas.

Mācību centrs vidusskolas programmai un IB tika atklāts 2009. gada novembrī. Gaišā, plašā skolas ēka atrodas pašā pilsētas centrā, veikalu, kafejnīcu un restorānu ieskautā rajonā. Mācību centrā ir viss, kas nepieciešams mācībām, kā arī mūzikas un mākslas studija, frizētava, kosmētiskais kabinets. Šajā pašā ēkā atrodas arī pilsētas kultūras centrs, kurā regulāri notiek dažādas izstādes un citi kultūras pasākumi.

Studenti apgūst 6 priekšmetus, no kuriem 3 augstākajā līmenī un 3 - standarta līmenī.

Mācības notiek angļu valodā, un programmā ir iekļauti šādi priekšmeti:

  • pirmā grupa - literatūra (parasti angļu)
  • otrā grupa - otrā svešvaloda (franču, spāņu, vācu)
  • trešā grupa - sociālās zinātnes (bizness un vadība, psiholoģija, vēsture)
  • ceturtā grupa - eksperimentāla zinātne (ķīmija, fizika, bioloģija)
  • piektā grupa - matemātika
  • sestā grupa - māksla (vai otrais priekšmets no 1. - 4. grupas)

Vidusskolā tiek piedāvāts apgūt šādus A līmeņa priekšmetus: Applied Science, Art and Design, Citizenship, Communications and Culture, Economics, English Language, English Literature, Film Studies, French, Further Mathematics, History, Law, Mathematics, Media, Photography, Religious Studies, Sociology, Statistics, Science - Forensic or Medical, World Development.

Iestāšanās prasības:

ES dalībvalstu studentiem GCSE 5 ekvivalenti, IELTS testa rezultātos 6 un vairāk.

Sussex Coast College Hastings  atrodas valsts dienvidu piekrastē ar maigu piejūras klimatu. Pilsētiņa labi pazīstama ar savu vēsturi un atrodas mazāk kā divu stundu braucienā no  Londonas. Pilsēta droša gan tās iedzīvotājiem, gan tās viesiem.

Dzīvošana:

Koledža praktizē studentu dzīvošanu ģimenēs, lai pēc iespējas vairāk tiktu praktizēta dzīvā sarunvaloda. Viesģimene piedāvā divreizēju ēdināšanu - brokastis un vakariņas.

Mācību maksa 2015./2016. mācību gadā

ES valstu, tai skaitā Latvijas pilsoņiem - vidusskolas programma no 16 - 19 gadu vecumam - 2000 GBP  par katru mācību gadu. Vienreizējā reģistrācijas maksa - 395 GBP. Dzīvošanas izmaksas 1 nedēļā: angļu viesģimenē vienvietīgā istabiņā ar brokastīm un vakariņām - 102 GBP.

Izmanto iespēju papildināt savas zināšanas vasaras brīvlaikā - izvēlies 8 nedēļu standarta angļu valodas kursu (15 stundas nedēļā) ar dzīvošanu viesģimenē un divreizēju ēdināšanu tikai par 1710 GBP vai 8 nedēļu intensīvo angļu valodas kursu (21 stunda nedēļā) ar dzīvošanu viesģimenē un divreizēju ēdināšanu tikai par 1910 GBP!

 

Atslēgvardi: 

Pieraksties jaunumu saņemšanai!

Uzzini par jaunāko un aktuālako informāciju par valodu kursiem, izglītību ārzemēs, vasaras nometnēm, ka arī par īpašiem piedāvajumiem, pieraksties!