Vidusskola Anglijā no 16.g.v. - skaistumkopšanas programma

Varam saderēt, ka katrs no mums vēlas izskatīties labi, kā arī ikviens vēlas redzēt sev apkārt smaidošus un skaistus cilvēkus. Ja Tev ir vēlme uzlabot citu cilvēku ikdienu, piemīt lieliskas komunikācijas prasmes, seko līdzi modes jaunumiem, tad kļūsti par studentu un speciālistu savā jomā Gloucestershire koledžas skaistumkopšanas un holistiskās terapijas kursā!

Skaistumkopšanas nozare ir tā, kas būs nepieciešama jebkurā vietā un jebkurā laikā. Kļūstot par profesionāli, Tu varēsi veikt skaistumkopšanas pakalpojumus gan pie klienta, gan savās mājās, kā arī kādā no saloniem. Daudzi koledžas studenti veido savu karjeru uz kruīza kuģiem, luksusa viesnīcās vai labākajos SPA centros. Iespējām nav robežu!

Programmu kvalifikācija tiek atzīta saskaņā ar visiem standartiem, kas darbojas veselības un spa centros. Tiks iegūtas zināšanas par labākajiem skaistumkopšanas produktiem un ārstēšanas metodēm. Tiek piedāvātas labas prakses vietas, kur katrs jaunietis spēs sevi pierādīt un atrast sev labi apmaksātu darbu. Visas kvalifikācijas ir balstītas uz studentu pastāvīgiem novērtējumiem, kuri tiek piešķirti pēc dažādiem praktiskiem vai rakstveida darbiem, kā arī izpildītajiem uzdevumiem. Beidzot šo koledžu, Jūs varat pāriet uz augstākās izglītības kursu, kas specializējas kādā skaistuma terapijā, make-up vai dermatoloģijā.

Skaistumkopšanas kurss
Mācību programmā ietilpst:

• Ķermeņa un sejas elektriskā un mehāniskā terapija
  • Ķermeņa masāža
  • Epilācija
  • Dermalogica produktu semināri, izstādes

SPA terapijas kurss

Mācību programmā ietilpst:

• Mitrās un sausās spa procedūras (sauna, tvaika pirts, burbuļvannas)
  • Karsto akmeņu masāža, zviedru masāža
  • Ķermeņa ietīšana
  • Indijas galvas masāža
  • Jauktā aromterapija

Friziera kurss

Mācību programmā ietilpst:

• Matu griešanas un krāsošanas tehnikas
  • Avangarda dizains
  • Frizūras un griezumi fotosesijām un modes skatēm
  • Friziersalona menedžements

Vizāžista kurss

• Ķermeņa apgleznošana
  • Make-up fotosesijām
  • Kamuflāža un specefektu make-up
  • Airbrush make-up

Manikīra kurss

• Ārstnieciskais manikīrs
  • Nagu kopšana
  • Nagu pieaudzēšana, gēla un akrila nagi
  • Nagu dizains
  • Ārstnieciskais un klasiskais pedikīrs

Kopējā informācija:

• Nepieciešams vidējās vai profesionālās izglītības diploms
  • Labas matemātikas un angļu valodas zināšanas
  • Iemaņas skaistumkopšanā
  • Izcila punktualitāte
  • Minimālais vecums 16 gadi
  • Jābūt pabeigtai 10. klasei
  • Mācību ilgums: 2 gadi
  • 90% studiju apmeklējums

Gloucestershire koledžā ir visi nepieciešamie materiāli un modernākais aprīkojums, jaunieši praktizējas koledžai piederošajos salonos Glosteras un Čeltenhemas pilsētās! Katrs students izmēģina visas koledžas procedūras, veic tās saviem studiju biedriem, lai gūtu pieredzi klienta izjūtās, vēlāk veic arī saviem jaunajiem klientiem. Pēc absolvēšanas Tu vari izmēģināt sevi holistikas terapeita amatā, friziera profesiju kādā modernā salonā, kļūt par make – up mākslinieku, veidot greznu manikīru, sniegt ārtsnieciskās un klasiskās masāžas vai kļūt par sava skaistumkopšanas uzņēmuma vadītāju.

Mācības Gloucestershire College ir bez maksas! Pirmajā mācību gadā jāsamaksā tikai reģistrācijas maksa 2000 GBP apmērā.