Bekijas iespaidi par FLS aktiermākslas nometni!

            Jūnija vidū devos 3 nedēļu ilgā braucienā uz FLS aktiermākslas nometni Losandželosā. Nometnes laikā mūs sagaidīja interesantas angļu valodas nodarbības, aktiermākslas nodarbības un ekskursijas pa Losandželosu. Mēs devāmies aizraujošās ekskursijās uz tādām slavenām vietām kā Knott's Berry Farm, Disnejlendu, Santa Monica, Holivudu, Beverlihilsu, Universal Studios un Laguna Beach. Vispatīkamākās atmiņas man saistās ar Knott's Berry Farm atrakciju parku, kur visu dienu pavadījām, vizinoties amerikāņu kalniņos un izmēģinot citas atrakcijas!
           Tā kā izvēlējos nometni ar aktiermākslas nodarbībām, tad divas reizes nedēļā mums bija 5h ilgas nodarbības, kurās apguvām aktiermākslas pamatus (improvizācija, kustības un plastika, personāžu un lomu analīze, izruna/dikcija), kā arī iestudējām paši savas izrādes - tieši izrādes iestudēšana man likās visinteresantākā un aizraujošākā nodarbe! Katra nodarbība tika pavadīta, papildinot zināšanas par aktiermākslu un apgūstot jaunas prasmes. Mūsu pasniedzējs bija lielisks, par viņu varu teikt tikai visu labāko! Noteikti vēlos pieminēt, ka visi skolotāji nometnē bija draudzīgi, atvērti un gatavi palīdzēt jebkurā brīdī.
          Šajās 3 nedēļās ieguvu daudz jaunu draugu no Francijas, Turcijas, Brazīlijas, Krievijas un Ukrainas. Es ieteiktu šo nometni katram jaunietim, jo tā ir patiesi lieliska iespēja iegūt draugus no visas pasaules, apgūt angļu valodu un to pielietot ikdienā, apskatīt Losandželosu, kā arī gūt milzīgu pieredzi turpmākajai nākotnei. Liels paldies arī mācību centram Durbe par sadarbību un laipnību! Es ieteiktu izvēlēties šo nometni ikvienam, kam patīk teātris, aktiermāksla un Holivudas filmas. Tā ir lieliska iespēja izzināt savas spējas un pilveidot sevi aktiermākslā.  Šīs nometnes ietvaros mēs devāmies uz Downtown LA, lai noskatītos divas izrādes – „Matilda” un „The Phantom of The Opera”. Nobeigumā vēlos piebilst, ka esmu ļoti apmierināta ar šo programmu un noteikti vēlētos doties šādā ceļojumā vēl vienu reizi! 

            

Atslēgvardi: 

Pieraksties jaunumu saņemšanai!

Uzzini par jaunāko un aktuālako informāciju par valodu kursiem, izglītību ārzemēs, vasaras nometnēm, ka arī par īpašiem piedāvajumiem, pieraksties!